Brother DCP-T435W Multifunkcijski InkJet Štampač
Brother DCP-T435W Multifunkcijski InkJet Štampač
| Tip | Multifunkcijski (štampač, kopir, skener) |
| Vrsta | Kolor InkJet |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi (2.4GHz/5GHz) | Da ✔ |
|---|---|
| LAN | Ne ✗ |
| ADF | Ne ✗ |
| Dvostrana štampa | Ručno |
| Mastila |
27.999 din Originalna cena je bila: 27.999 din.23.999 dinTrenutna cena je: 23.999 din.
19.999,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Brother DCP-T435W Multifunkcijski InkJet Štampač
| Šifra proizvođaća | DCPT435WYJ1 |
| Tip | Multifunkcijski (štampač, kopir, skener) |
| Vrsta | Ink Tank (tehnologija lake dopune mastila) |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi (2.4GHz/5GHz) | Da ✔ |
|---|---|
| LAN | Ne ✗ |
| ADF | Ne ✗ |
| Dvostrana štampa (duplex) | Ručno |
| Mastila | |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | Do 1.200 dpi x 6.000 dpi |
| Brzina štampe (mono) | do 16 str/min |
| Brzina štampe (kolor) | 9 str/min |
| Preporučena mesečna količina štampe | do 1000 strana |
|
Kopiranje |
|
| Rezolucija | do 1200 x 1800 dpi |
| Brzina kopiranja A4 (u boji) | 3.5 (slika u minuti) |
| Brzina kopiranja A4 (mono) | 11 (slika u minuti) |
|
Skeniranje |
|
| Tip | Položeni CIS (Contact Image Sensor) |
| Rezolucija | do 1200 x 2400 dpi |
| Formati | PDF, JPEG, TIFF |
|
Rukovanje papirom |
|
| Ulazni kapacitet fioke | 150 listova (običan papir) |
| Izlazni kapacitet | 50 listova |
| Veličina papira | Standardno (kaseta 1) A4, LTR, EXE, A5, A6, Fotografija (10 x 15 cm), Indeksna karta (13 x 20 cm), Fotografija-2L (13 x 18cm), C5 koverta, DL Koverta, Monarch, LGL, Folio, Mexico Legal, India Legal), Staklo skenera Dužina: do 297,0 mm, Širina: do 215,9 mm Ulaz za ručno uvlačenje (10 x 15cm, A4, A5, Folio, India Legal, Legal, LTR, Mexico Legal) |
| Vrste i težine papira | Ulaz za ručno uvlačenje 64 – 300g/m2 Standard 64 – 220g/m2 |
|
Povezivanje |
|
| Portovi | USB 2.0 (Hi-speed), Wireless 802.11 b/g/n (2.4GHz), 802,11a/n (5 GHz) |
| Povezivanje sa mobilnim uređajima | Brother Mobile Connect (Android, iPad/iPhone), Apple AirPrint, Brother Print Service Plugin, Mopria®, Brother Apps, Web Connect |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Displej | LED |
| Dimenzije | 390 mm x 343 mm x 149 mm |
| Težina | 6.3 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4977766837606 |
| Razno | Sajt proizvođača |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
Kupovinom kod nas možete uštedeti i do 80%, bez kompromisa na pouzdanosti, kvalitetu otiska i ukupnim troškovima štampe. Bilo da vam treba original ili kvalitetna kompatibilna zamena, kod nas dobijate sigurnu kupovinu, podršku kada zatreba i rešenje koje radi iz prve.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 7.3 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | Brother |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
