Epson 115 Mastilo Original Magenta
Epson 115 Mastilo Original Magenta
Tip: Mastilo (Original Epson EcoTank)
Boja: Magenta, Crvena
Šifra proizvoda: C13T07D34A
Kapacitet: ~6.200 strana / 2.300 fotografija
Koristi se u sledećim Epson stampačima:
2.399 din
1.999,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson 115 Mastilo Original Magenta
| Proizvođač | Epson |
| Tip | Original |
| Boja | Magenta, Crvena |
| Tehnologija | Mastilo (Original Epson EcoTank Ink) |
| Koristi se u štampačima: | |
| Zapremina | 70 ml mastila |
| Kapacitet štampe | ~6.200 strana / 2.300 fotografija |
| Šifra proizvoda: | C13T07D34A |
| EAN | 8715946687445 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
Niski troškovi štampe
Uživajte u jednostavnoj i pouzdanoj štampi pomoću originalnih Epson mastila. Epson Investira u opsežna istraživanja, napredna proizvodna postrojenja i podvrgava proizvode rigoroznim testovima kako bi vam pružio najbolji kvalitet. Osim toga, sa dizajnom sledeće generacije, Epson bočice sa mastilom su lakše za korišćenje nego ikada pre. Ponovo osmišljene bočice omogućavaju laku dopunu mastila bez prosipanja i osiguravaju da se svaki rezervoar puni isključivo odgovarajućom bojom.
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 0.15 kg |
|---|---|
| Dostupne boje | Crvena, Magenta |
| Tip potrošnog materijala | Inkjet kertridž, Mastilo |
| Brend | Epson |
| Vrsta potrošnog materijala | Original |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
