Epson 673 / T6731 Mastilo Ink Original Crno Black
Epson 673 / T6731 Mastilo Ink Original Crno Black
Koristi se u sledećim Epson stampačima:
- Epson EcoTank L1800
- Epson EcoTank L800
- Epson EcoTank L805
- Epson EcoTank L810
- Epson EcoTank L850
Tip: Original EcoTank mastilo
Boja: Crna, Black
Kapacitet: 1.800 strana (70 ml mastila)
Šifra proizvoda: C13T67314A
1.380 din
1.150,00 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson 673 / T6731 Mastilo Ink Original Crno Black
| Proizvođač | Epson |
| Tip | Original |
| Boja | Black, Crna |
| Tehnologija | Ink (Epson EcoTank mastilo) |
| Koristi se u sledećim štampačima: |
|
| Kapacitet: | 70 ml ( original Epson mastilo) |
| Kapacitet štampe | ~1.800 fotografija |
| Šifra proizvoda: | C13T67314A |
| EAN | 8715946495293 |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |

TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Tip potrošnog materijala | Inkjet kertridž, Mastilo |
| Dostupne boje | Crna, Black |
| Brend | Epson |
| Vrsta potrošnog materijala | Original |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
