Epson EcoTank L1230 Štampač
Epson EcoTank L1230 Štampač
| Tip | InkJet CISS Štampač |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Ne ✗ |
| WiFi | Ne ✗ |
| Mastila | Epson 103 |
18.999 din
15.832,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson EcoTank L1230 Štampač
| Proizvođač | Epson |
| Model | L1230 |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| Tehnologija | EcoTank |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 5.760 x 1.440 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Ne ✗ |
| WiFi | Ne ✗ |
| Dvostrana štampa | Manuelno |
| Potrošni materijal | Epson 103 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe (u boji) | 5.760 x 1.440 dpi |
| Brzina štampe (mono) | do 10 str/min (ISO) |
| Brzina štampe (u boji) | do 5 str/min (ISO) |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 100 listova +20 listova (Photo tray) |
| Težina papira | 64 g/m² – 300 g/m² |
| Veličina medija | A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), B5, C6 (koverta), DL (koverta), No. 10 (koverta), Pismo, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Definisano od strane korisnika, Pravne informacije |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Interfejs | USB |
| Dimenzije | 375 x 347 x 169 mm |
| Masa | 2.8 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 8715946727288 |
| Šifra proizvoda | C11CJ70402 |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 2.8 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Ne |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
