HP LaserJet M211dw Štampač
HP LaserJet M211dw Štampač
| Tip | Laserski štampač (crno-bela štampa) |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Originalni toner | |
| Zamenski toner |
17.499 din
14.582,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP LaserJet M211dw Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | M211dw |
| Šifra proizvoda | 9YF83A |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 600 x 600 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Originalni toner | |
| Zamenski toner | |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe (mono) | do 29 str/min |
| Prva strana (mono, u stanju pripravnosti) za | 7 sekundI |
| Mesečni obim štampe | do 20.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina stranica: 200 do 2.000 strana |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Maksimalni izlazni kapacitet papira | 100 listova |
| Veličina medija | A4; A5; A6; B5 (JIS); |
| Težina papira | 60 to 163 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Interfejs | USB, Ethernet (LAN), WiFi |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | Apple AirPrint™; HP Smart App; Mopria™ Certified; Wi-Fi® Direct printing |
| Dimenzije | 355 x 426.5 x 265 |
| Masa | 5.6 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 194850668432 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Šta se nalazi u pakovanju | Štampač, HP inicijalni toner (700 stranica); Prekrivač za prašinu; Uputstvo, Kabl za napajanje, USB kabl |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 5.6 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
