HP OfficeJet Pro 9123 Štampač – 403W0C
HP OfficeJet Pro 9123 Štampač – 403W0Cž
| Šifra proizvoda | 403W0C |
| Tip | 4-u-1 Štampač (skener, kopir, štampač, faks) All-in-One |
| Vrsta | Kolor Inkjet |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski✔ |
| Dvostrano skeniranje | Da ✔ |
| Kertridži | HP 938 |
25.999 din
21.665,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP OfficeJet Pro 9123 Štampač – 403W0C
| Proizvođač | HP |
| Šifra proizvoda | 403W0C |
| Tip | 4-u-1 Štampač (skener, kopir, štampač, faks) All-in-One |
| Vrsta | Inkjet |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski✔ |
| Duplex skeniranje | Da ✔ |
| Kertridži | HP 938 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 1200 x 1200 dpi |
| Rezolucija štampe (najbolja) |
do 4800 x 1200 dpi (na HP Advance foto-papiru) |
| Brzina štampe (crno-belo) | do 22 str/min (ISO) |
| Brzina štampe (u boji) | do 28 str/min (ISO) |
| Prva strana za | 11 sekundi |
| Mesečni obim štampe | Do 25.000 strana. Preporučena mesečna količina: do 1.500 strana |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja: | do 21 cpm (kopija po minuti) |
| Rezolucija kopiranja | do 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje: | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje: | Do 99 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera: | Ravna ploča (staklo), ADF (dvostrani) |
| Rezolucija skeniranja (optička): | do 1200 dpi |
| Maksimalna veličina dokumenta: | 216 x 356 mm |
| Podržani formati: | JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG |
| Brzina obostranog skeniranja | Do 4 ipm |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova, ADF: 35 listova |
| Težina papira, preporučena | Od 60 do 105 g/m² (običan); Od 220 do 280 g/m² (foto); Od 75 do 90 g/m² (koverta); Od 163 do 200 g/m² (čestitka) |
| Podržane veličine medijuma | A4, A5, A6, B5(JIS), čestitka (A4, Hagaki); Fotografija (13 x 18 cm, 10 x 15 cm); Koverta (A2, C5, C6, DL. Chou br. 3; Chou br. 4); 8,5 x 13 inča |
| Tipovi medijuma | Običan papir, HP foto-papir HP mat papir za brošure ili profesionalni papir, HP mat papir za prezentacije, HP sjajni papir za brošure ili profesionalni papir, druge vrste foto-papira za inkjet štampače, druge vrste mat papira za inkjet štampače, druge vrste sjajnog papira za inkjet štampače, debeli običan papir, lagani/reciklirani običan papir, HP papir za brošure iz tri dela, sjajan |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Boja cementa |
| Displej | 2.7″ (6.86 cm) Ekran na dodir CGD |
| Interfejs | 1 Ethernet; 1 Hi-Speed USB 2.0 (uređaj); 1 Hi-Speed USB 2.0 (host); 1 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4/5 GHz) 2 RJ-11 port za faks/modem/telefonska linija |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Chrome OS; Aplikacija HP Smart; Apple AirPrint™; Wi-Fi® Direct štampanje; Sa Mopria™ certifikatom |
| Dimenzije | 439 x 342 x 278 mm |
| Težina | 9.29 kg |
| Težina (sa ambalažom) | 12.11 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Program produžene garancije | Proveri dostupnost promocije na linku |
| EAN | 196337379831 |
| Detaljna specifikacija proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | X | Instagram
| Težina | 12.11 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
