HP Smart Tank 790 Wireless All-in-One Štampač
HP Smart Tank 790 Wireless All-in-One Štampač
| Šifra proizvoda | 4WF66A |
| Tip | Multifunkcijski kolor štampač AiO (štampanje, skeniranje, kopiranje i faks) |
| Vrsta | Inkjet CISS – Smart Tank tehnologija |
| Tehnologija | Smart Tank |
| USB | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Duplex | Da, Automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Bluetooth | Da ✔ |
| Mastila | HP GT52 HP GT53XL |
37.999 din
31.665,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP Smart Tank 790 Wireless All-in-One Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | Smart Tank 790 AiO |
| Šifra proizvoda | 4WF66A |
| Tip | Multifunkcijski štampač AiO (štampanje, skeniranje, kopiranje i faks) |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| Tehnologija | Smart Tank |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | 1200 x 1200 dpi |
| Rezolucija štampe (maksimalna): | do 4800 x 1200 dpi |
| USB | Da ✔ |
| ADF (automatsko uvlačenje papira) | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, Automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Bluetooth | Da ✔ |
| Mastila (potrošni materijal) | HP GT52 HP GT53XL |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | Crna: do 23 str/min, Kolor: do 22 str/min |
| Prva strana (u stanju pripravnosti) za | 14 sekundi (crna), 16 sekundi (kolor) |
| Mesečni obim štampe | do 6.000 strana |
|
Kopir |
|
| Rezolucija kopiranja | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni sa ADF (automatskim uvlačenjem papira) |
| Rezolucija skeniranja | do 1200 x 1200 dpi |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm (ADF: 216 x 356 mm) |
| Podržani formati | BMP, JPEG, TIFF, PDF, PNG |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova |
| Veličina medija | A4, A5, A6, B5, DL omotnica |
| Vrste papira | Obični papir, Matte brošurski papiri, sjajni brošurski papiri, foto-papir, omotnice, ostali specijalni tintni papiri |
| Težina papira | Običan papir – 60 to 105 g/m, Koverte: 75 do 90 g/m²; Karte: do 200 g/m²; Foto papir: do 250 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Displej | 3 inča (Mono Graphic Display) |
| Interfejs | Hi-Speed USB 2.0, WiFi (2.4-5GHz), Bluetooth, LAN, Fax |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | HP Smart app; Apple AirPrint™; Fire™; Google Cloud Print 2.0; HP ePrint; Android printing; Mopria™-certified; Wireless Direct Printing |
| Dimenzije | 42.75 x 36.40 x 24.03 cm |
| Težina (bez kutije) | 7.7 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 195908302858 |
| HP produžena garancija | Proveri dostupnost promocije |
| Sajt proizvođača | Link |
| Fabrička specifikacija | Dokument |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 10.7 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
