HP Ink Tank Wireless 415 štampač – Z4B53A
HP Ink Tank Wireless 415 ŠTAMPAČ – Z4B53A
- Vrsta štampača: Multifunkcijski
- Tip: InkTank
- Proizvođač: HP
- Model: MFP ITS A4 HP 415
- Boja štampe: Kolor
- Format: A4
- Boja štampača: Crna
- Rezolucija: do 4800 x 1200 dpi (kolor) / do 1200 x 1200 dpi (crno-bela)
- Šifra proizvoda: Z4B53A
- EAN: 190781861508
Nema na zalihama
HP INK TANK WIRELESS 415 ŠTAMPAČ – Z4B53A
| Boja štampe | Kolor |
| Tip štampača | InkJet In |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski |
| Format štampe | A4 |
| Wi-Fi | Da |
| Rezolucija štampe (monohromatski) | do 1200 x 1200 dpi |
| Rezolucija štampe (kolor) | do 4800 x 1200 dpi |
| Brzina štampe |
|
| Prva strana (u stanju pripravnosti) za |
|
| Mesečni obim štampe | 1000 strana, preporučena mesečna zapremina stranice: 400 dо 800 |
| Dvostrano štampanje | Manuelno |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 300 dpi |
| Rezolucija kopiranja (u boji) | do 600 x 300 dpi |
| Višestruko kopiranje | Do 9 kopija |
| Tip skenera | Položeni |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 1200 x 1200 dpi |
| Brzina skeniranja | Brzina skeniranja |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
| Podržani formati | JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG |
| Ostalo | Skeniranje pomoću HP Photosmart Software |
| Dubina bita | 24-bit |
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 60 listova |
| Izlazni kapacitet papira: | 25 listova |
| Veličina medija | 76.2 x 127 to 215 x 355 mm |
| Vrste papira | A4, B5, A6, DL envelope |
| Težina papira |
|
| Tipovi medija | Plain Paper, HP Photo Papers, HP Matte Brochure or Professional Paper, HP Matte Presentation Paper, HP Glossy Brochure or Professional Paper, Photo Inkjet Papers, Matte Inkjet Papers, Glossy Inkjet Papers |
| Displej | 7 segment + icon LCD |
| Procesor | 360 MHz |
| Interfejs | Wi-Fi, 1 Hi-Speed USB 2.0 |
| Mogućnost štampanja sa mobilnog uređaja | HP ePrint 3 |
| Podržani operativni sistemi | Windows 10, 8.1, 8, Windows Vista, Windows XP SP3 or higher (32-bit only) OS X v10.10 Yosemite, OS X v10.11 El Capitan, macOS Sierra v10.12 (previously OS X) |
| Boja uređaja | Crna |
| Dimenzije uređaja | 525 x 310 x 158 mm |
| Težina uređaja | 4.67 Kg |
| EAN | 190781861508 |
| Link proizvođača | HP InkTank 415 |
| Potrošni materijal |
|
HP Ink Tank Wireless 415 All-in-One
Štampaj više za manje
Štampaj do 8.000 strana u boji ili 6.000 crno-belih strana po veoma niskoj ceni.
Bez nereda sa Ink Tank sistemom
Dopuni rezervoar mastila sa specijalnim bocama koje sprečavaju prosipanje i nered.
HP Smart App
Štampaj, skeniraj, kontrološi potrošni materijal i to sve sa ovom aplikacijom, veoma lakom za korišćenje.
U OVOM ŠTAMPAČU SE KORISTE SLEDEĆA MASTILA

HP GT53XL CRNO MASTILO
*ZAMENA ZA GT51XL BLACK
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | InkJet štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir



