HP OfficeJet Pro 9730 All-in-One A3 Štampač – 537P5C
HP OfficeJet Pro 9730 All-in-One A3 Štampač – 537P5C
| Šifra proizvoda | 537P5C |
| Tip | 3-u-1 Štampač (skener, kopir, štampač) All-in-One |
| Vrsta | Kolor Inkjet |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski✔ |
| Dvostrano skeniranje (A4) | Da ✔ |
| Kertridži | HP 938 |
34.999 din
29.165,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP OfficeJet Pro 9730 All-in-One A3 Štampač – 537P5C
| Proizvođač | HP |
| Šifra proizvoda | 537P5C |
| Tip | 3-u-1 Štampač (skener, kopir, štampač) All-in-One |
| Vrsta | Inkjet |
| Štampa | Kolor |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dupleks – dvostrana štampa | Da, automatski✔ |
| Dupleks skeniranje (A4) | Da ✔ |
| Kertridži | HP 938 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 1200 x 1200 dpi |
| Rezolucija štampe (najbolja) |
do 4800 x 1200 dpi (na HP Advance foto-papiru) |
| Brzina štampe (crno-belo) | do 22 str/min (ISO) |
| Brzina štampe (u boji) | do 18 str/min (ISO) |
| Prva strana (crno-belo, u stanju pripravnosti) za | 12 sekundi |
| Prva strana (kolor, u stanju pripravnosti) za | 12 sekundi |
| Mesečni obim štampe | Do 30.000 strana. Preporučena mesečna količina: 250 do 1.500 strana |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja: | Crno-belo: do 18 cpm (kopija po minuti) U boji: do 13 cpm |
| Rezolucija kopiranja | do 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje: | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje: | Do 99 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera: | Položeni CIS sa automatskim uvlačenjem papira (ADF) |
| Rezolucija skeniranja (optička): | do 1200 dpi |
| Brzina skeniranja: | Simplex: do 8/6 ipm (monohromatski/kolor 200 ppi) |
| Maksimalna veličina dokumenta (položeni): | 297 x 432 mm (A3) |
| Maksimalna veličina dokumenta (ADF): | 216 x 356mm (A4) |
| Podržani formati: | JPEG, TIFF, PDF, BMP i PNG |
| Brzina obostranog skeniranja | do 14/11 ipm (crno-belo/u boji 200 ppi) |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | Do 500 listova (Fioka 1: do 250 listova, Fioka 2: do 250 listova običnog papira) |
| Dimenzije papira | Fioka 1: 76 x 127 to 297 x 420 mm; Fioka 2: 210 x 297 to 297 x 420 mm |
| Težina papira (preporučena) | Od 60 do 105 g/m² |
| Težina papira | od 34 do 250 g/m² |
| Podržani formati štampe | A3; A4; A5; A6; B5 (JIS); Koverta (DL, C5, C6, Chou #3, Chou #4); Karta (Hagaki) |
| Tipovi medijuma | Običan; HP EcoFFICIENT; HP Premium mat papir za prezentacije, 120g; HP sjajan papir za brošure iz tri dela, 180 g; HP mat papir za brošure, 180 g; HP sjajan papir za brošure, 180 g; HP Advanced fotografski papir; Lagan 60–74 g |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Boja cementa |
| Displej | 4.3″ LCD (color) sa Cap Sense touchscreen funkcijom |
| Interfejs | USB 2.0 (kabl ne dolazi u pakovanju), Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n/ac (dva frekventna opsega – 2,4/5 GHz) sa BLE , WiFi Direct |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Chrome OS; Aplikacija HP Smart; Apple AirPrint™; Mopria™ certifikat; Wi-Fi® Direct štampanje; Aplikacije za mobilne uređaje |
| Dimenzije | 581 x 467 x 386 mm |
| Težina | 19.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Program produžene garancije | Više informacija o promociji na linku |
| EAN | 196337487888 |
| Detaljna specifikacija proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 24.45 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
