HP LaserJet Pro MFP M130a Multifunkcijski Štampač
HP LaserJet Pro MFP M130a Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | M130a |
| Šifra proizvoda | G3Q57A |
| Tip | Multifunkcijski Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 600 x 600 dpi |
| Toneri | |
| Bubanj – Drum Units |
Nema na zalihama
HP LaserJet Pro MFP M130a Multifunkcijski Štampač
| Osnovne specifikacije |
|
| Proizvođač | HP |
| Model | M130a |
| Šifra proizvoda | G3Q57A |
| Tip | Multifunkcijski (skener, kopir, štampač) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 600 x 600 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Ne ✘ |
| WiFi | Ne ✘ |
| Dupleks | Manuelni |
| Toneri | |
| Bubanj – Drum Units |
| Štampanje |
|
| Rezolucija štampe (mono) | do 600 x 600 dpi , HP FastRes 1200 (1200 dpi) |
| Brzina štampe (mono) | do 22 str/min (ISO) |
| Prva strana (mono, u stanju pripravnosti) za | 7.3 sekunde |
| Mesečni obim štampe | do 10.000 strana (maksimum) Preporučena mesečna količina stranica: 150 do 1.500 strana |
| Kopir |
|
| Brzina kopiranja | Crno-belo: do 22 cpm (kopija u minuti) |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
| Skener |
|
| Tip skenera | Položeni |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 1200 dpi (crni), do 600dpi (kolor) |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
| Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Veličina medija | A4, A5, A6, B5 (JIS) |
| Vrste papira | Papir (laserski, običan, foto, grubi, najfiniji pergament), koverte, etikete, kartice, razglednice |
| Težina papira | 65 do 163 g/m² |
| Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Bela |
| Displej | Icon LED |
| Interfejs | USB (ne dolazi u pakovanju) |
| Podržani operativni sistemi | Windows® 10, 8.1, 8, 7: 32/64-bit, Apple® macOS High Sierra (v10.13), macOS Sierra (v10.12), OS X EI Capitan (v10.11), Linux |
| Dimenzije | 398 x 482 x 387.9 mm |
| Masa | 6.8 kg (7.3 kg) |
| Garancija | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 725184117008 |
| Sajt | Link proizvođača |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Unapred se zahvaljujemo na razumevanju. |
HP LaserJet Pro MFP M130a
Pojednostavite stvari sa najmanjim HP-ovim LaserJet multifunkcijskim (MFP) uređajem – koji pokreću HP JetIntelligence toneri. Štampajte profesionalne dokumente, plus skenirajte, kopirajte i uštedite energiju pomoću kompaktnog višenamenskog uređaja koji je dizajniran za efikasnost.
Idealno za mala preduzeća koja žele da štampaju dokumente profesionalnog kvaliteta, plus lako skeniraju i kopiraju, pomoću jednostavnog, pristupačnog višenamenskog uređaja.
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | Laser štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| WiFi | Ne |
| LAN | Ne |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
