HP OfficeJet Pro 9720 All-in-One A3 Štampač
HP OfficeJet Pro 9720 All-in-One A3 Štampač
| Šifra proizvoda | 53N94C |
| Tip | 4-u-1 InkJet Štampač (skener, kopir, štampač, faks) All-in-One |
| Štampa | Kolor |
| A3 skeniranje | Nije podržano |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski✔ |
| Kertridži | HP 938 |
27.999 din
23.332,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP OfficeJet Pro 9720 All-in-One A3 Štampač
| Proizvođač | HP |
| Šifra proizvoda | 53N94C |
| Tip | 4-u-1 Štampač (skener, kopir, štampač, faks) All-in-One |
| Vrsta | Inkjet |
| Štampa | Kolor |
| Format skeniranja | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dupleks (dvostrana štampa) | Da, automatski✔ |
| Kertridži | HP 938 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 1200 x 1200 dpi |
| Maksimalne dimenzije štampe | 297 x 432 mm (A3) |
| Brzina štampe (crno-belo) | do 22 str/min (ISO) |
| Brzina štampe (u boji) | do 18 str/min (ISO) |
| Prva strana (crno-belo, u stanju pripravnosti) za | 12 sekundi |
| Prva strana (kolor, u stanju pripravnosti) za | 12 sekundi |
| Mesečni obim štampe | Do 30.000 strana. Preporučena mesečna količina: 250 do 1.500 strana |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja: | Crno-belo: do 18 cpm (kopija po minuti) U boji: do 13 cpm |
| Rezolucija kopiranja | do 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje: | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje: | Do 99 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera: | Položeni CIS sa automatskim uvlačenjem papira (ADF) |
| Rezolucija skeniranja (optička): | do 1200 dpi |
| Brzina skeniranja: | Simplex: do 8/6 ipm (monohromatski/kolor 200 ppi) |
| Podržani formati: | JPEG, TIFF, PDF, BMP i PNG |
| Podžane dimenzije skeniranja: | do 216 x 356 mm (A4) |
| Obostrano skeniranje: | Nije podržano |
| A3 skeniranje: | Nije podržano |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova |
| Težina papira, preporučena | Od 60 do 105 g/m² |
| Podržani formati štampe | A3, A4; A5; A6; B5 (JIS); Koverta (DL, C5, C6, Chou #3, Chou #4); Karta (Hagaki); |
| Tipovi medijuma | Običan papir, HP foto-papir, HP mat brošura ili profesionalni papir, HP mat papir za prezentacije, HP sjajna brošura ili profesionalni papir, drugi mat inkjet papir, drugi sjajni inkjet papir, inkjet Hagaki, običan debeo papir, običan papir lagan/recikliran |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-crna |
| Displej | 2.7” touchscreen ekran CGD |
| Interfejs | USB 2.0 (kabl ne dolazi u pakovanju), Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n, WiFi Direct |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Chrome OS; Aplikacija HP Smart; Apple AirPrint™; Mopria™ certifikat; Wi-Fi® Direct štampanje; Aplikacije za mobilne uređaje |
| Dimenzije | 581 x 445 x 306 mm |
| Masa (sa ambalažom) | 19.5 kg |
| Masa | 14.6 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Program produžene garancije | Više informacija o promociji na linku |
| EAN | 196337487970 |
| Detaljna specifikacija proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 19.5 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
