Canon i-SENSYS LBP226dw Štampač
Canon i-SENSYS LBP226dw Štampač
| Proizvođač | Canon |
| Tip | Laserski štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Dupleks | Da, automatski ✔ |
| Toner | Canon CRG-057 |
Nema na zalihama
Canon i-SENSYS LBP226dw Štampač
| Osnovne specifikacije | |
| Proizvođač | Canon |
| Model | i-SENSYS LBP226dw |
| Šifra proizvoda | 3516C007AA |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | 1200 x 1200 dpi (Image Refinement), 600 x 600 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Dupleks | Da, automatski ✔ |
| Toner | Canon CRG-057 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | 1200 x 1200 dpi (Image Refinement), 600 x 600 dpi |
| Brzina štampe | do 38 str/min |
| Brzina štampe (dvostrano) | do 31.9 str/min |
| Prva strana (u stanju pripravnosti) za | 5.5 sekundi |
| Mesečni obim štampe | do 80.000 strana (maksimum) Preporučena mesečna količina stranica: 750 do 4.000 strana |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova, 100 listova (višenamensa fioka), 50 listova (ADF) |
| Veličina medija | Kaseta (standardna i opciona): A4, A5, A5 (položeno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, prilagođene veličine: min. 105 x 148 mm maks. 216,0 x 355,6 mm.
Višenamensko ležište: A4, A5, A5 (položeno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, kartica indeksa, koverte (COM10, Monarch, C5, DL), prilagođene veličine: min. 76,2 x 127 mm maks. 216,0 x 355,6 mm |
| Vrste papira | Običan papir, reciklirani papir, težak papir, tanki papir, nalepnice, razglednice, koverte |
| Težina papira | Kaseta (standardna i opciona): 60 do 120 g/m² Višenamensko ležište: 60 do 163 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-crna |
| Displej | LCD ekran sa 5 redova, 3 LED indikatora (zadatak, greška, ušteda energije), dugmad, numerička tastatura sa 10 tastera |
| Memorija | 1 GB |
| Interfejs | USB Hi-speed 2.0, Gigabit Ethernet, Wireless (Wi-Fi 802.11b/g/n), Wireless Direct Connection |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | Podrška za Google Cloud Print iOS: AirPrint, aplikacija Canon PRINT Business Android; Mopria sertifikat, aplikacija Canon PRINT Business, dodatna komponenta Canon Print Service |
| Dimenzije | 401 x 373 x 250 mm |
| Masa | 9.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4549292133967 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda |
Canon i-SENSYS MF445dw Multifunkcijski Štampač
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | Laser štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Canon |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
