Canon i-SENSYS LBP647Cdw Štampač
Canon i-SENSYS LBP647Cdw Štampač
| Šifra proizvođača | 6929C001AA |
| Tip | Kolor laserski štampač |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Toneri | Canon CRG-075 |
29.999 din
24.999,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Canon i-SENSYS LBP647Cdw Štampač
| Proizvođač | Canon |
| Šifra proizvođača | 6929C001AA |
| Tip | Laserski štampač |
| Štampa | Kolor (u boji) |
| Format | A4 |
| Rezolucija (mono/kolor) | Do 1.200 x 1.200 dpi |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 25 str/min |
| Vreme zagrevanja | Približno 13 sekundi od uključivanja |
| Rezolucija | 1200 x 1200 dpi |
| Mesečni obim štampe | do 30.000 strana (maksimum) |
| Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | Kaseta za 250 listova, otvor za ručno uvlačenje za 1 list |
| Težina papira | Kaseta: 60 do 163 g/m² (do 200 g/m² sa premazanim papirom) Višenamensko ležište: 60 do 163 g/m² (do 200 g/m² sa premazanim papirom) |
| Fizičke karakteristike |
|
| Displej | LCD ekran sa 5 redova, 3 LED indikatora (zadatak, greška, ušteda energije), dugmad, numerička tastatura sa 10 tastera |
| Interfejs | Hi-Speed USB 2.0, WiFi (802.11b/g/n), Ethernet (10/100/1000) |
| Jezik štampe: | UFR II, PCL 5c, PCL 6, Adobe® PostScript3 |
| Procesor | 1200 MHz |
| Memorija | 1 GB |
| Skladište | 4 GB eMMC |
| Dimenzije | 425 mm x 418 mm x 265 mm |
| Masa | 14.5 Kg |
| EAN | 4549292241976 |
| Dokument proizvođača | Preuzmi |
| Sajt proizvođača | Link |
| Težina | 14.5 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| LAN | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| WiFi | Da |
| Boja štampe | Kolor |
| Brend | Canon |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
