Canon i-SENSYS MF3010 Multifunkcijski Štampač
Canon i-SENSYS MF3010 Multifunkcijski Štampač
| Tip | Multifunkcijski laser 3u1 (skener, kopir, štampač ) |
| Štampa | Crno-bela štampa |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Ne ✖ |
| Dvostrana štampa | Manuelno |
| WiFi | Ne ✖ |
| ADF | Ne ✖ |
| Toneri |
26.999 din
22.499,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Canon i-SENSYS MF3010 Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | Canon |
| Šifra proizvoda | 5252B004AA |
| Tip | Multifunkcijski 3u1 (skener, kopir, štampač) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 1200 x 600 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Ne ✖ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Manuelno |
| WiFi | Ne ✖ |
| ADF | Ne ✖ |
| Toneri | |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 18 str/min |
| Prva strana (u stanju pripravnosti) za | 12 sekundi i manje |
| Mesečni obim štampe | Najviše 8.000 strana |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 600 dpi, poboljšano: do 9.600 x 9.600 tpi |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja | do 18 cpm (kopija u minuti) |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dp, |
| Umanjenje/uvećanje | 50% – 200% |
| Višestruko kopiranje | Do 9 kopija |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Maksimalni izlazni kapacitet papira | 100 listova |
| Veličina medija | A4, B5, A5, Executive, koverta (COM10, Monarch, DL, B5, C5), LTR, LGL, Statement, prilagođene veličine: širina 76 x 216 mm; |
| Težina papira | 60 do 163 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Povezivanje | USB 2.0 |
| Podržani operativni sistemi | Windows® 11 / Windows® 10 / Windows® 8.1 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012 R2 / Server® 2012 / Server® 2008 R2 / Server® 2008 Mac OS X verzija 10.4.9 – 10.7.x 1 Linux 2 |
| Dimenzije |
372 mm x 276 mm x 254 mm
|
| Masa | 7.6 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4960999783574 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 8.2 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Ne |
| Brend | Canon |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
