Canon PP-201 Premium Sjajni Foto papir Glossy II (10x15cm) – 100 listova
Canon PP-201 Premium Sjajni Foto papir Glossy II (10x15cm) – 100 listova
| Tip: | Premium sjajni foto-papir za fotografije visokog kvaliteta |
| Broj papira u pakovanju: | 100 listova |
| Format papira: | 10 x 15 cm |
999 din
832,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
Canon PP-201 Premium Sjajni Foto papir Glossy II (10x15cm) – 100 listova
| Tip | Premium sjajni foto-papir za fotografije visokog kvaliteta (Photo Paper Plus Glossy II) |
| Broj papira u pakovanju | 100 listova |
| Format papira | 4×6″ |
| Veličina papira | 10 x 15 cm |
| Težina | 265 g/m² |
| Debljina | 0,27 mm |
| Završna obrada | Sjajna (Glossy) |
| Sjajnost | 5 zvezdica |
| ISO osvetljenost | 92 |
| Šifra proizvođača | 2311B072AA |
| Sajt proizvođača | Link |
| EAN | 4549292222555 |
Fotografije vrhunskog kvaliteta
Canon PP-201 Photo Paper Plus Glossy II je premium sjajni foto-papir namenjen štampi fotografija visokog kvaliteta. Idealan je za upečatljive porodične fotografije, portrete i uspomene koje želite da sačuvate u veoma lepom i elegantnom formatu.
Visok sjaj i bogate boje
Zahvaljujući sjajnoj završnoj obradi, ovaj papir pruža intenzivne boje, dobar kontrast i atraktivan izgled fotografija. Pogodan je za korisnike koji žele kvalitet otiska veoma blizak laboratorijskoj izradi fotografija.
Brzo sušenje i pouzdani rezultati
Originalni Canon foto-papiri projektovani su za rad sa Canon mastilima i foto-štampačima, što doprinosi brzom sušenju otisaka i veoma dobrom kvalitetu štampe uz smanjenu mogućnost razmazivanja.
Dugotrajne uspomene
U kombinaciji sa kompatibilnim originalnim Canon mastilima i ChromaLife100 sistemom, PP-201 pomaže da vaše fotografije duže zadrže kvalitet, boje i uspomene koje želite da sačuvate.
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače, gde na jednom mestu završavate sve, brzo i bez lutanja. U ponudi imamo tonere, kertridže, mastila, papir i štampače, kao i kompletnu prateću opremu za kuću i kancelariju. Fokus nam je najboljem odnosu cene i kvaliteta, uz proverenu kompatibilnost i jasne informacije, kako biste tačno znali šta kupujete.
Kupovinom kod nas možete uštedeti i do 80%, bez kompromisa na pouzdanosti, kvalitetu otiska i ukupnim troškovima štampe. Bilo da vam treba original ili kvalitetna kompatibilna zamena, kod nas dobijate sigurnu kupovinu, podršku kada zatreba i rešenje koje radi iz prve.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 0.46 kg |
|---|---|
| Brend | Canon |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
