Epson EcoTank M1120 ITS Wireless InkJet Crno Beli Štampač
Epson EcoTank M1120 ITS Wireless InkJet Crno Beli Štampač
Vrsta štampača: InkJet CISS (Epson EcoTank tehnologija štampe bez kertridža) – ITS
Model: M1120
Boja štampe: Crna-bela
Formati: A4
Boja uređaja: Belo-siva
Rezolucija: 1.440 x 720 dpi
19.999 din
16.665,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson EcoTank M1120 ITS Wireless InkJet Crno Beli Štampač
| Šifra proizvođača | C11CG96403 |
| Tip | Inkjet |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Format | A4 |
| Sistem štampe | Epson Micro Piezo |
| Glava štampača | Epson Micro Piezo™ |
| Rezolucija štampe | 1.440 x 720 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| Brzina monohromatske štampe | 15ppm |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 15.000 strana |
|
Povezivanje |
|
| Povezivanje | USB, Wi-Fi |
| Ostale osobine | Wi-Fi Direct |
|
Potrošni materijal |
|
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 5.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 5.000 strana |
| Mastilo | |
|
Ostale karakteristike |
|
| Kapacitet fioke | 150 listova + 150 listova (Photo Tray) |
| Podržana debljina papira | 64g/m² – 90g/m² |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Podržane tehnologije | Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima) |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Dimenzije | 375mm x 267mm x 161mm |
| Masa | 3.5kg |
| Boja | Crno-siva |
| Pakovanje | 1 extra ketridž crne boje |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Produžena garancija | Više informacija |
| EAN | 8715946655444 |
| Zemlja porekla | Filipini |
Epson EcoTank M1120
Zahvaljujući niskoj ceni poslovnog štampanja, velikoj pouzdanosti i minimalnim intervencijama od strane korisnika, ovaj štampač sa sistemom rezervoara za mastilo je savršen za štampanje u kućnim kancelarijama.
Osim izuzetno niske ukupne cene posedovanja i garancije od tri godine, ovaj monohromatski EcoTank štampač za preduzeća nudi i elegantan i kompaktan dizajn. Dostavljeno mastilo omogućava štampanje do neverovatnih 5000 stranica, a bočicu možete da dopunite jednostavno i bez nereda. Poseduje mogućnost USB povezivanja, a kratko vreme štampanja prve stranice (FPOT) povećava produktivnost.
Niska ukupna cena posedovanja
Svedite troškove štampanja na minimum
Mastilo velikog kapaciteta
Odštampajte do 5000 stranica koristeći dostavljeno mastilo
Ušteda vremena
Kratko vreme štampanja prve stranice (FPOT)
Mala potrošnja energije
Za inkdžet štampu nije potrebna toplota
Lako dopunjavanje
Nove flašice su osmišljene za dopunu bez prosipanja
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | InkJet štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
