EPSON Foto papir Mat S041061 – A4 – 100 listova
EPSON Foto papir Mat S041061 – A4 – 100 listova
| Tip | Matte paper – Mat papir |
| Broj papira u pakovanju | 100 komada |
| Format papira | A4 |
| Šifra | C13S041061 |
| Težina papira | 102 g/m² |
2.199 din
1.832,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
EPSON Foto papir Mat S041061 – A4 – 100 listova
| Tip | Matte paper – Mat papir |
| Broj papira u pakovanju | 100 komada |
| Format papira | A4 |
| Veličina papira | 210 mm x 297 mm |
| Težina papira | 102 g/m² |
| Težina pakovanja | 0.776 kg |
| Šifra proizvođača | C13S041061 |
| Sajt proizvođača | Link |
| EAN | 010343812017 |
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 0.776 kg |
|---|---|
| Brend | Epson |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
