EPSON WorkForce WF-100W Prenosivi Štampač
EPSON WorkForce WF-100W Prenosivi Štampač
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| USB | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Kertridži | Epson 266 (T2661), Epson 267 ( T2670) |
| Kutija za održavanje | Epson T2950 |
30.999 din
25.832,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
EPSON WorkForce WF-100W Prenosivi Štampač
| Proizvođač | Epson |
| Model | WF-100 |
| Tip | InkJet Štampač |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 5.760 x 1.440 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Kertridži | Epson 266 (T2661), Epson 267 ( T2670) |
| Kutija za održavanje | Epson T2950 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe (u boji) | 5.760 x 1.440 dpi |
| Brzina štampe (crno-belo) | do 7 str/min (ISO) |
| Brzina štampe (u boji) | do 4 str/min (ISO) |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 20 listova |
| Izlazni kapacitet papira | 1 list |
| Težina papira | 64 – 300g/m² Kompatibilnost papira zavisi od štampača. Proizvodi drugih proizvođača možda ne budu kompatibilni. Na internetu možete naći Korisničko uputstvo za štampač i odgovarajući Epson papir. Napominjemo da se vrednost 300 g/m², tamo gde je primenjivo, odnosi na Epson Ultra Glossy Photo Paper |
| Podržani formati papira | A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), B5, C6 (koverta), DL (koverta), No. 10 (koverta), Letter Legal, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Ekran | LCD (3,7 cm) |
| Priključi | USB 2.0 Micro-B, WiFi (2.4 GHz), WiFi Direct |
| Punjenje baterije | AC adapter, preko USB-a, preko USB adaptera za automobil, preko eksternih USB baterija |
| Vreme punjenja | Oko 3 sata |
| Štampanje sa mobilnih uređaja | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| Dimenzije | 309 x 154 x 61 mm |
| Masa | 1.6 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Produžena garancija | Više informacija |
| EAN | 8715946603681 |
| Šifra proizvoda | C11CE05403 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • Twitter • Instagram
| Težina | 2.5 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
