HP LaserJet MFP M236sdn Multifunkcijski Štampač
HP LaserJet MFP M236sdn Multifunkcijski Štampač
| Šifra proizvođača | 9YG08A |
| Tip | Multifunkcijski laser 3u1 (skener, kopir, štampač ) |
| Štampa | Crno-bela |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Ne ✖ |
| ADF | Da ✔ |
| Toneri |
23.990 din
19.991,67 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP LaserJet MFP M236sdn Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | M236sdn |
| Šifra proizvoda | 9YG08A |
| Tip | Multifunkcijski 3u1 (skener, kopir, štampač ) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 600 x 600 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Ne ✖ |
| ADF | Da ✔ |
| Toneri | |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 29 str/min |
| Prva strana (u stanju pripravnosti) za | 7 sekundi |
| Mesečni obim štampe | do 20.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina stranica: 200 do 2.000 strana |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni, ADF |
| Dupleks ADF skeniranje | Ne |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 600 dpi |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
| Podržani formati | JPEG, TIF, PDF, BMP, PNG |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja | do 29 cpm (kopija u minuti) |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Maksimalni izlazni kapacitet papira | 100 listova |
| ADF kapacitet | 40 listova |
| Veličina medija | A4; A5; A6; B5 (JIS); |
| Težina papira | 60 to 163 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Interfejs | USB, LAN |
| Displej | Icon LCD |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | Apple AirPrint™; HP Smart App; Mopria™ Certified; Wi-Fi® Direct Printing |
| Dimenzije |
418.0 x 467.6 x 452.8 mm
|
| Masa | 9.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 194850889684 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 12.45 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Ne |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
