HP LaserJet Pro MFP M428fdw Multifunkcijski Štampač
HP LaserJet Pro MFP M428fdw Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | HP |
| Tip | Multifunkcijski laser 4u1 (skener, kopir, štampač i faks) |
| Štampa | Crno-bela |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| USB | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Toner | HP 59A – CF259A |
| Toner XL | HP 59X – CF259X |
Nema na zalihama
HP LaserJet Pro MFP M428fdw Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | M428fdw |
| Šifra proizvoda | W1A30A |
| Tip | Multifunkcijski 4u1 (skener, kopir, štampač i faks) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 1200 x 1200 dpi |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF (automatsko uvlačenje papira) | Da ✔ |
| USB | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Toner | HP 59A – CF259A |
| Toner XL | HP 59X – CF259X |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe (mono) | do 38 str/min |
| Prva strana (mono, u stanju pripravnosti) za | 6.3 sekunde |
| Mesečni obim štampe | do 80.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina stranica: 750 do 4.500 strana |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja | 38 str/min |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 999 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni sa automatskim uvlačenjem papira (ADF) |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 1200 x 1200 dpi |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 900 listova |
| Veličina medija | Fioka 1: A4; A5; A6; B5 (JIS); Oficio (216 x 340 mm); 16K (195 x 270 mm); 16K (184 x 260 mm); 16K (197 x 273 mm); Envelope #10; Envelope Monarch; Envelope B5; Envelope C5; Envelope DL; Custom Size; Statement; Fioke 2 i 3: A4; A5; A6; B5 (JIS); Oficio (216 x 340 mm); 16K (195 x 270 mm); 16K (184 x 260 mm); 16K (197 x 273 mm); Custom Size; A5-R; B6 (JIS) |
| Vrste papira | Papir (lepak, brošura, obojeni, sjajni, teški, zaglavlje, svetli, fotografija, običan, unapred odštampan, pripremljen, recikliran, hrapav), prozirne folije, etikete, koverte, karton |
| Težina papira | Fioka 1: 60 to 175 g/m² ; Fioka 2, opciono 550 listova, Fioka 3: 60 to 120 g/m² 60 to 120 g/m² (ADF) |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Displej | 2.7″ touchscreen ekran u boji CDG |
| Interfejs | Hi-Speed USB 2.0 (1 zadnju USB ulaz; 1 prednji USB ulaz), WiFi, Gigabit Ethernet |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | Apple AirPrint™, Google Cloud Print™, Mobile Apps, Mopria™ Certified, Wi-Fi® Direct printing, |
| Dimenzije | 420 x 323 x 390 mm |
| Masa | 12.6 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Ostalo | HP produžena garancija |
| EAN | 192018915053 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
HP LaserJet Pro MFP M428fdw Multifunkcijski Štampač
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | Laser štampač |
|---|---|
| LAN | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| WiFi | Da |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
