HP Neverstop Laser MFP 1200a Multifunkcijski Štampač
HP Neverstop Laser MFP 1200a Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | HP | ||
| Model | 1200a | ||
| Šifra proizvoda | 4QD21A | ||
| Tip | Multifunkcijski (skener, kopir, štampač) | ||
| Vrsta | Laserski | ||
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) | ||
| Format | A4 | ||
| Rezolucija | do 600 x 600 dpi | ||
| USB | Da ✔ | ||
| LAN | Ne ✘ | ||
| WiFi | Ne ✘ | ||
| Dupleks (dvostrana štampa) | Manuelno | ||
| Potrošni materijal |
|
Nema na zalihama
HP Neverstop Laser MFP 1200a Multifunkcijski Štampač
| Osnovne specifikacije | |||
| Proizvođač | HP | ||
| Model | 1200a | ||
| Šifra proizvoda | 4QD21A | ||
| Tip | Multifunkcijski (skener, kopir, štampač) | ||
| Vrsta | Laserski | ||
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) | ||
| Format | A4 | ||
| Rezolucija | do 600 x 600 dpi | ||
| USB | Da ✔ | ||
| LAN | Ne ✘ | ||
| WiFi | Ne ✘ | ||
| Dupleks (dvostrana štampa) | Manuelno | ||
| Potrošni materijal |
|
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Brzina štampe (mono) | do 20 str/min (ISO) |
| Prva strana (mono, u stanju pripravnosti) za | 7.6 sekunde |
| Mesečni obim štampe | do 20.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina stranica: 250 do 2.500 strana |
|
Kopir |
|
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 600 x 600 dpi |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
| Podržani formati | JPG, PNG, RAW, TIFF, PDF |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Veličina medija | A4, A5, A6, B5 (JIS); Oficio; Envelope (DL, C5) |
| Vrste papira | Papir (laserski, običan, foto, grubi), koverte, etikete |
| Težina papira | 60 do 120 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Displej | Icon LCD |
| Interfejs | High-Speed USB 2.0 (ne dolazi u pakovanju) |
| Podržani operativni sistemi | Windows® 10, 8.1, 8, 7: 32/64-bit, Apple® macOS High Sierra (v10.13), macOS Sierra (v10.12), OS X EI Capitan (v10.11), Linux |
| Dimenzije | 380.5 x 385 x 521 mm |
| Masa | 8.73 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Dodatno | HP komercijalna garancija |
| EAN | 193015495524 |
| Sajt | Link proizvođača |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
HP Neverstop Laser MFP 1200a Multifunkcijski Štampač
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | Laser štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Ne |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
