Kyocera ECOSYS M5526cdn Multifunkcijski Kolor Laser Štampač
Kyocera ECOSYS M5526cdn Multifunkcijski Kolor Laser Štampač
| Proizvođač | Kyocera |
| Model | M5526cdn |
| Tip | Multifunkcijski Kolor laser štampač |
| Duplex | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dupleks | Da, automatski ✔ |
| Zamenski toneri | TK-5240K | TK-5240C | TK-5240M | TK-5240Y |
| Original toneri | TK-5240K | TK-5240C | TK-5240M | TK-5240Y |
52.999 din
44.165,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
Kyocera ECOSYS M5526cdn Multifunkcijski Kolor Laser Štampač
| Osnovne specifikacije |
|
| Proizvođač | Kyocera |
| Model | M5526cdn |
| Šifra proizvoda | 1102R83NL0 |
| Tip | Multifunkcijski Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Kolor (štampa u boji) |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | do 9.600 x 600 dpi (Multi-Bit Technology) |
| Duplex | Da |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dupleks (dvostrano) | Da, automatski ✔ |
| Potrošni materijal (zamenski) | TK-5240K | TK-5240C | TK-5240M | TK-5240Y |
| Potrošni materijal (originalni) | TK-5240K | TK-5240C | TK-5240M | TK-5240Y |
| Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 26 str/min |
| Prva strana za | 9.5 sekundi (crno-belo), 10.5 sekundi (u boji) |
| Mesečni obim štampe | do 50.000 strana |
| Povezivanje | |
| Portovi | LAN (mrežni), USB |
| Ostale osobine | 10/100/1.000Mbps Ethernet, USB 2.0 |
| Potrošni materijal | |
|---|---|
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni/kolor) | 1.200 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 3.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (kolor) |
4.000 strana |
| Servisni set | 100.000 strana |
| Ostalo |
|---|
| Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crno-bela |
| Displej | 4.3″ LCD ekran u boji |
| Dimenzije | 495 mm x 429 mm x 417 mm |
| Masa | 26 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Sajt proizvođača | Link |
| EAN | 632983036600 |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| ADF | Da |
| Boja štampe | Kolor |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| Tip štampača | Laser štampač |
| WiFi | Ne |
| Brend | Kyocera |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
