Kyocera ECOSYS PA3500x Štampač
|
Osnovne specifikacije |
|
| Šifra proizvođača | 110C3G3NL0 |
| Tip | Laserski štampač |
| Štampa | Crno-beli (monohromatski) |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | 1.200 x 1.200 dpi |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Ne ✗ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| Toner (zamenski) | TK-1250 |
| Toner (originalni) | TK-1250 |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 35 str/min (A4) |
| Brzina dvostrane štampe | do 17.5 str/min (A4) |
| Maksimalna rezolucija | 1.200 x 1.200 dpi |
| Prva strana za | 6.4 sekundi ili manje |
| Vreme zagrevanja | 15 sekundi |
| Mesečni obim štampe (preporučeno) | do 50.000 strana. Preporučeno do 2.000 strana mesečno |
|
Rukovanje papirom |
|
| Podržani formati i težine papira | Kapacitet papira (ulaz): Višenamenska ladica: do 100 listova, težina 60–220 g/m², formati A6, A5, A4 i prilagođeni formati (70 × 148 – 216 × 356 mm). Standardna kaseta za papir: do 250 listova, težina 60–163 g/m², formati A6, A5, A4 i prilagođeni formati (105 × 148 – 216 × 356 mm). Maksimalni kapacitet ulaza papira uz dodatne opcije: do 850 listova. Duplex (automatska obostrana štampa): Standardno ugrađena jedinica za dvostranu štampu, težina 60–163 g/m², formati A5, A4 i prilagođeni formati (140 × 210 – 216 × 356 mm). |
| Izlazni kapacitet | Kapacitet izlaza do 250 listova (štampa licem nadole), sa detekcijom punog izlaznog ležišta. |
|
Povezivanje |
|
| Portovi | LAN (mrežni), USB |
| Ostale osobine | 1Gbps Ethernet, USB 2.0 |
|
Potrošni materijal |
|
|---|---|
| Kapacitet inicijalnog tonera | 1.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera | 3.000 strana |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Displej | Monohromatski LCD (5 redova, 21 karakter) |
| Dimenzije | 375 x 393 x 272 mm |
| Masa | 14.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Sajt proizvođača | Link |
| Tehnička specifikacija | Preuzmi |
| EAN | 632983094020 |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| Tip štampača | Laser štampač |
| WiFi | Ne |
| Brend | Kyocera |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
