Lexmark MS331dn Štampač
Lexmark MS331dn Štampač
| Tip | Laserski štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Ne ✗ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Toneri |
19.999 din
16.665,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
Lexmark MS331dn Štampač
| Tip | Laserski štampač |
| Štampa | Crno-bela (monohromatska) |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | 2400 IQ (2400 x 600 dpi), 600 x 600 dpi |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Ne ✗ |
| ADF | Ne ✗ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da automatski ✔ |
| Toneri | |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 38 str/min (A4) |
| Prva strana za | 6,2 sekunde |
| Preporučeni mesečni obim štampe | 500 – 5.000 strana |
| Maksimalni mesečni obim štampe | do 50.000 strana mesečno |
|
Upravljanje papirom |
|
| Kapacitet ulaza (standardno) | 350 listova (250 + 100 višenamenska fioka) |
| Kapacitet ulaza (maksimalno) | 900 listova (uz opcionu fioku 550) |
| Izlazni kapacitet | 150 listova |
| Podržane veličine papira | A4, A5, A6, Letter, Legal, Executive, Statement, JIS-B5, Folio, Oficio, Custom, koverte (DL, No.10, C5, 7 3/4, 9, B5) |
| Podržani tipovi medija | Običan papir, koverte, kartice, papirne nalepnice |
|
Povezivanje |
|
| Portovi | USB 2.0 (Tip B), Ethernet (Brzi Ethernet) |
|
Potrošni materijal |
|
|---|---|
| Startni toner (u pakovanju) | 1.500 strana |
| Kapacitet tonera | do 3.000 strana, do 15.000 strana |
| Imaging Unit (Drum) | do 40.000 strana |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Displej | Dvoredni APA monohromatski LCD ekran |
| Procesor | Dva jezgra, 1 GHz |
| Memorija | 256 MB |
| Dimenzije (V x Š x D) | 222 x 368 x 363 mm |
| Težina | 9,3 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Sajt proizvođača | Link |
| EAN | 0734646695534 |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače, gde na jednom mestu završavate sve, brzo i bez lutanja. U ponudi imamo tonere, kertridže, mastila, papir i štampače, kao i kompletnu prateću opremu za kuću i kancelariju. Fokus nam je najboljem odnosu cene i kvaliteta, uz proverenu kompatibilnost i jasne informacije, kako biste tačno znali šta kupujete.
Kupovinom kod nas možete uštedeti i do 80%, bez kompromisa na pouzdanosti, kvalitetu otiska i ukupnim troškovima štampe. Bilo da vam treba original ili kvalitetna kompatibilna zamena, kod nas dobijate sigurnu kupovinu, podršku kada zatreba i rešenje koje radi iz prve.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 9.3 kg |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| Tip štampača | Laser štampač |
| WiFi | Ne |
| Brend | Lexmark |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
