Pantum BM2300AW Multifunkcijski Štampač
Pantum BM2300AW Multifunkcijski Štampač
| Vrsta: | Multifunkcijski štampač |
| Štampa | Crno-bela štampa |
| USB povezivanje: | Da ✔ |
| WiFi: | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| LAN | Ne |
| Dvostrana štampa: | Ručno |
| Originalni toner: | Pantum TL-2310H (1.600 strana) |
| Zamenski toner: | Pantum TL-2310H (1.600 strana) |
18.999 din
15.832,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
Pantum BM2300AW Multifunkcijski Štampač
| Vrsta uređaja | Multifunkcijski uređaj (štampač, kopir, skener) |
| Štampa | Crno-bela laserska štampa |
| Format | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| LAN | Ne |
| Dvostrana štampa | Ručno |
| Originalni toner | Pantum TL-2310H (1.600 strana) |
| Zamenski toner | Pantum TL-2310H (1.600 strana) |
| Štampanje | |
| Brzina štampe | do 22 str/min (A4), do 23 str/min (Letter) |
| Prva strana za | manje od 7.8 sekundi |
| Mesečni obim štampe | do 20.000 strana mesečno, preporučeno 250 – 2.000 strana mesečno |
| Kopiranje | |
| Brzina kopiranja | do 22 kop/min (A4), do 23 kop/min (Letter) |
| Prva kopija za | FB: ≤ 10 sekundi, ADF: ≤ 12 sekundi |
| Zum | 20% – 400% |
| Maksimalan broj kopija | 99 |
| Dodatne funkcije kopiranja | ID card copy, bill copy, multi-page copy, clone copy, poster copy, collate copy, manual duplex copy |
| Skeniranje | |
| Tip skenera | Flatbed + ADF |
| Brzina skeniranja | ADF: do 22 str/min |
| Kapacitet ADF-a | 50 listova (80 g/m²) |
| Maksimalna veličina skeniranja | Flatbed: do 216 x 297 mm, ADF: do 216 x 356 mm |
| Formati skeniranja | Windows/Mac pull scan: PDF, TIFF, JPG, BMP, PNG, OFD; push scan: PDF, TIFF, JPG, OFD; Linux pull scan: PDF, TIFF, JPG, BMP, PNG |
| Odredišta skeniranja | PC, e-mail, FTP, SMB, iOS/Android |
| Rukovanje papirom | |
| Ulazni kapacitet papira | do 150 listova |
| Izlazni kapacitet papira | do 100 listova |
| Podržani tipovi medija | Običan papir, deblji papir, providne folije, karton, etikete, koverte, tanji papir |
| Podržane veličine medija | A4, A5, A6, JIS B5, ISO B5, B6, Letter, Legal, Executive, Statement, Monarch envelope, DL envelope, C5 envelope, C6 envelope, No.10 envelope, Japanese Postcard, Folio, Oficio, Big 16K, 32K, 16K, Big 32K, ZL, Yougata4, Postcard, Younaga3, Nagagata3, Yougata2 |
| Preporučena težina papira | 60 g/m² do 163 g/m² |
| Fizičke karakteristike | |
| Kontrolni panel | 2-linijski LCD |
| Interfejs | USB 2.0, Wi-Fi (2.4 GHz), Bluetooth |
| Memorija | 256 MB |
| Procesor | 800 MHz |
| Štampa sa mobilnog uređaja | AirPrint, Mopria Print Service, Mopria Scan, Wi-Fi Direct, Pantum App |
| Dimenzije | 415 x 327.5 x 293.7 mm |
| Dimenzije pakovanja | 512 x 407 x 380 mm |
| Težina | 8.6 kg (sa tonerom) |
| Težina pakovanja | 10.7 kg |
| Kapacitet inicijalnog tonera | 700 strana |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 6936358046312 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
Kupovinom kod nas možete uštedeti i do 80%, bez kompromisa na pouzdanosti, kvalitetu otiska i ukupnim troškovima štampe. Bilo da vam treba original ili kvalitetna kompatibilna zamena, kod nas dobijate sigurnu kupovinu, podršku kada zatreba i rešenje koje radi iz prve.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 10.7 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | Pantum |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
