Pantum M5220adw Multifunkcijski Štampač
Pantum M5220adw Multifunkcijski Štampač
| Tip | 3-u-1 (skener, kopir, štampač) |
| Vrsta | Multifunkcijski laser štampač |
| Štampa | Crno-bela štampa |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa (duplex) | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano skeniranje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Original toneri |
|
35.999 din
29.999,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Pantum M5220adw Multifunkcijski Štampač
| Tip | 3-u-1 (štampač, skener, kopir) |
| Vrsta | Multifunkcijski mono laser štampač |
| Štampa | Crno-bela |
| Format | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da (2.4 GHz / 5 GHz) ✔ |
| NFC | Da ✔ (osim IOS) |
| Dvostrana štampa (duplex) | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano skeniranje | Da ✔ |
| ADF | Da, 50 listova ✔ |
| Original toneri |
Startni toner 3.000 strana, drum 30.000 strana (ISO/IEC 19752). |
| Štampanje | |
| Brzina štampe | 42 str/min (A4) |
| Prva strana | do 5.9 sekundi |
| Mesečni obim | Preporučeno 750 – 4.000 strana. Maksimalno 100.000 strana |
| Procesor | 1.2 GHz |
| Memorija | 1 GB |
| Skener | |
| Tip skenera | Flatbed + DADF |
| Duplex skeniranje | Da ✔ |
| Rezolucija | do 2400 x 2400 dpi |
| Destinacije | PC, Mail, FTP, SMB, USB |
| Kopir | |
| Brzina kopiranja | 42 cpm |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Rukovanje papirom | |
| Ulazni kapacitet | 250 listova + 60 višenamenski |
| Maksimalni kapacitet | do 1.410 listova |
| Izlazni kapacitet | 150 listova |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 416 x 368 x 378 mm |
| Ekran | 3.5 inča touchscreen ✔ |
| Težina | 12.7 kg |
| Težina pakovanja | 15.4 kg |
| Interfejs | USB 2.0, LAN, WiFi, Bluetooth |
| EAN | 6936358061773 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
Toner House je specijalizovana prodavnica potrošnog materijala i opreme za štampače. U ponudi su toneri, kertridži, mastila, papir i štampači za kuću i kancelariju, kao i široki asortimanu originalnih i kompatibilnih proizvoda.
Nastojimo da informacije o kompatibilnosti i specifikacijama budu što potpunije i preciznije, kako biste lakše doneli pravu odluku pre kupovine. Nudimo proizvode različitih cenovnih rangova, a korisnička podrška dostupna je za sva pitanja u vezi s izborom i narudžbinom.
Posetite nas i na društvenim mrežama: Facebook • X • Instagram
| Težina | 15.4 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Pantum |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
