Brother DCP-B7620DW Multifunkcijski Štampač
Brother DCP-B7620DW Multifunkcijski Štampač
| Tip | Multifunkcijski laser 3u1 (skener, kopir, štampač) |
| Vrsta štampe | Crno-bela štampa |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Ne ✘ |
| Potrošni materijal |
36.999 din
30.832,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
Brother DCP-B7620DW Multifunkcijski Štampač
| Šifra proizvoda | DCPB7620DWYJ1 |
| Tip | Multifunkcijski 3-u-1 (štampač, skener, kopir) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Crno-bela (monohromatska) štampa |
| Format | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| ADF | Ne ✘ |
| Faks | Ne ✘ |
| Toneri | |
| Drum | |
| Štampanje | |
| Brzina štampe | Do 34 str/min |
| Brzina dvostrane štampe | Do 16 str/min, do 8 listova/min |
| Prva strana | Do 8.5 sekundi |
| Mesečni obim štampe | Preporučena mesečna količina, do 2.500 strana |
| Skener | |
| Tip skenera | CIS, položeni skener |
| Rezolucija skeniranja, optička | Do 1.200 x 1.200 dpi |
| Interpolirana rezolucija skeniranja | Do 19.200 x 19.200 dpi |
| Brzina skeniranja A4 | Do 22.5 ipm mono, do 7.5 ipm u boji |
| Formati skeniranja | PDF, JPEG, TIFF |
| Kopir | |
| Brzina kopiranja | Do 34 cpm, kopija u minuti |
| Rezolucija kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Prva kopija | Do 10 sekundi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
| Rukovanje papirom | |
| Ulazni kapacitet papira | Do 250 listova, standardna kaseta + ručno uvlačenje 1 list |
| Izlazni kapacitet papira | Do 120 listova |
| ADF kapacitet | Nije podržano |
| Veličina medija | Standardna kaseta: A4, Letter, B5(JIS), B5(ISO), A5, A5(Long Edge), B6(JIS), A6, Executive, A4 Short, 16K(195 x 270 mm). Ručno uvlačenje: širina 76.2 do 215.9 mm, dužina 127 do 355.6 mm, COM-10, DL, C5, Monarch. Staklo skenera: do A4 / Letter. Automatski dupleks: A4. |
| Težina papira | Kaseta: 60 – 163 g/m2, ručno uvlačenje: 60 – 230 g/m2, automatski dupleks: 64 – 105 g/m2 |
| Fizičke karakteristike | |
| Interfejs | USB 2.0, Fast Ethernet (10Base-T/100Base-TX), WiFi (2.4 GHz / 5 GHz), WiFi Direct |
| Displej | 2-linijski LCD sa tasterima |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | Brother Mobile Connect, Brother iPrint&Scan, Apple AirPrint, Brother Print Service Plugin, Mopria® |
| Dimenzije | 410 x 399 x 272 mm |
| Težina uređaja | 10.5 kg |
| Težina pakovanja | 13.0 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4977766831727 |
| Brošura | Preuzmi |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Brother |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
