Brother HL-L2402D Štampač
Brother HL-L2402D Štampač
| Tip | Laserski štampač |
| Vrsta štampe | Crno-bela štampa |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| LAN | Ne ✘ |
| WiFi | Ne ✘ |
| Toneri | |
| Drum |
16.999 din
14.165,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
Brother HL-L2402D Štampač
| Osnovne specifikacije |
|
| Proizvođač | Brother |
| Šifra proizvođaća | HLL2402DYJ1 |
| Tip | Laserski štampač |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Rezolucija štampe | do 1200 x 1200 dpi |
| Preporučena mesečna količina | do 2.500 strana |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| Dupleks (dvostrana) štampa | Da, automatski ✔ |
| LAN | Ne ✘ |
| WiFi | Ne ✘ |
| Toneri | |
| Drum | |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 1200 x 1200 dpi |
| Brzina štampe | do 30 str/min |
| Brzina dvostrane štampe | do 15 str/min |
| Prva strana za | 8.5 sekundi |
|
Rukovanje papirom |
|
| Kapacitet fioke | do 250 listova i ulaz za ručno uvlačenje (1 list) |
| Veličina medija | A4, Pismo, A5, A5 (duga ivica), A6, B5, 16K), Slot za ručno uvlačenje (Širina: 76,2 mm do 215,9 mm x Dužina: 127 mm do 355,6 mm, DL Envelope, C5 Envelope, Com-10 |
| Težina papira | 65 do 163 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Interfejs | USB |
| Dimenzije | 356 x 360 x 183 mm |
| Dimenzije (sa ambalažom) | 438 x 283 x 519 mm |
| Težina | 7.1 kg |
| Težina (sa ambalažom) | 8.2 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Sajt proizvođača | Link proizvođača |
| EAN | 4977766831208 |
| Napomena o fabričkom pakovanju | Uređaj se ne isporučuje sa USB kablom u pakovanju |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | X | Instagram
| Težina | 8.2 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Ne |
| WiFi | Ne |
| Brend | Brother |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
Povezani proizvodi
Brother TN-2590 Toner Original
5.832,50 din (bez PDV-a)
