Canon i-SENSYS LBP6030B Štampač
Canon i-SENSYS LBP6030B Štampač
| Proizvođač | Canon |
| Šifra proizvoda | 8468B006AA |
| Tip | Laserski štampač |
| Štampa | Crno-bela |
| Format | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Ne ✖ |
| Toneri |
16.250 din
13.541,67 din (bez PDV-a)
Na stanju
Canon i-SENSYS LBP6030B Štampač
| Osnovne specifikacije | |
| Proizvođač | Canon |
| Model | i-SENSYS LBP6030B |
| Šifra proizvoda | 8468B006AA |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Ne ✖ |
| Toneri | |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | maksimalno 2.400 x 600 tpi (sa automatskim poboljšavanjem slike) |
| Brzina štampe | do 18 str/min |
| Prva strana za | 7.8 sekundi |
| Mesečni obim štampe | do 5.000 strana (maksimum) Preporučena mesečna količina stranica: 200 do 800 strana |
|
Rukovanje papirom |
|
| Ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Izlazni kapacitet papira | 100 listova |
| Veličine medija | A4/B5/A5/LGL/LTR/EXE/16K/prilagođena veličina Koverta COM10/koverta Monarch/koverta C5/koverta DL širina 76,2 do 216 mm x dužina 188 do 356 mm |
| Vrste papira | Običan papir, težak papir, folija, nalepnica, koverta |
| Težina papira | 60 do 163 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Dimenzije | 364 x 249 x 199 mm |
| Masa | 5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4960999996615 |
| Kapacitet početnog tonera | 700 strana |
| Sajt proizvođača | Link |
| Tehničke specifikacije | Preuzmi |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda |
Canon i-SENSYS MF445dw Multifunkcijski Štampač
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | X | Instagram
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Ne |
| Brend | Canon |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
