Canon i-SENSYS MF237w Multifunkcijski Štampač
Canon i-SENSYS MF237w Multifunkcijski Štampač
| Tip | Multifunkcijski laser 4-u-1 |
| Funkcije | Skener, kopir, štampač, faks |
| Štampa | Crno-bela štampa |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Manuelno |
| Toneri |
29.999 din
24.999,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Canon i-SENSYS MF237w Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | Canon |
| Šifra proizvoda | 1418C030AA |
| Tip | Multifunkcijski laser 4-u-1 |
| Funcije | Skener, kopir, štampač, faks |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 1200 x 600 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Manuelno |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Toneri | |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 23 str/min |
| Prva strana za | 9 sekundi i manje |
| Rezolucija | Maksimalno 1.200 x 1.200 tpi |
| Mesečni obim štampe | Maksimalno 15.000 strana. Preporučena mesečna količina 500 do 2.500 stranica |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 600 x 600 dpi. Poboljšano do 9.600 x 9.600 tpi |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja | do 23 cpm (kopija u minuti) |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 50% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 999 kopija |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova, višenamensko ležište za 1 list, ADF 35 listova |
| Maksimalni izlazni kapacitet papira | 100 listova |
| Veličina medija | Kaseta: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, koverte (COM10, DL, C5), prilagođene veličine: min. 76,2 x 210 mm Maks. 216 x 356 mm.
Višenamensko ležište: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, kartica indeksa, koverta (COM10, Monarch, DL, C5), prilagođene veličine: min. 76,2 x 127 mm maks. 216 x 356 mm. ADF: A4, A5, B5, B6, Legal, Letter, prilagođene veličine (Š x D): min. 105 x 148 mm Maks. 216 x 356 mm |
| Težina papira | 60 do 163 g/m², ADF: 50 do 105 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Povezivanje | USB 2.0, WiFi (2.4GHz), LAN (10/100) |
| Podržani operativni sistemi | Windows® 10 / Windows® 8.1 / Windows® 8 / Windows® 7 / Server® 2012 R25 / Server® 20125 / Server® 2008 R2 / Server® 2005 / Server® 2003 R2 / Server® 20035 / Vista Mac OS X verzija 10.6 i novije Linux |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Podrška za Google Cloud Print iOS: AirPrint, aplikacija Canon PRINT Business Android; Mopria sertifikat, dodatna komponenta Canon Print Service, aplikacija Canon PRINT Business |
| Dimenzije |
390 x 371 x 360 mm
|
| Težina | 11.4 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4549292065237 |
| Tehnička specifikacija | Preuzmi |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Canon |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
