Canon i-SENSYS MF453dw Multifunkcijski Štampač
Canon i-SENSYS MF453dw Multifunkcijski Štampač
| Šifra proizvođača | 5161C007BA |
| Tip | Multifunkcijski laser 3-u-1 (skener, kopir, štampač) |
| Štampa | Crno-bela štampa |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dupleks | Da, automatski ✔ |
| Dupleks skeniranje | Da, automatski ✔ |
| Toneri |
Produžena 3-godišnja garancija (Više informacija o dostupnosti na linku)
45.999 din
38.332,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
Canon i-SENSYS MF453dw Multifunkcijski Štampač
| Osnovne specifikacije | |
| Proizvođač | Canon |
| Model | i-SENSYS MF453dw |
| Šifra proizvoda | 5161C007BA |
| Tip | Multifunkcijski 3-u-1 (skener, kopir, štampač) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | do 1200 x 1200 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Faks | Ne ✗ |
| ADF | Da ✔ |
| Dupleks | Da, automatski ✔ |
| Dupleks skeniranje | Da, automatski ✔ |
| Toneri | |
| Dodatna kaseta za papir | |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 1200 x 1200 dpi |
| Brzina štampe | do 38 str/min |
| Prva strana (u stanju pripravnosti) za | 5 sekundi |
| Mesečni obim štampe | do 80.000 strana (maksimum) Preporučena mesečna količina stranica: 750 do 4.000 strana |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja (jednostrano) | do 38 cpm (kopija u minuti) |
| Brzina kopiranja (dvostrano) | do 31.9 cpm (kopija u minuti) |
| Rezolucija kopiranja | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 999 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni, ADF (mogućnost obostranog skeniranja i kopiranja) |
|
Rezolucija skeniranja
|
Optički: do 600 x 600 tpi Poboljšano: do 9.600 x 9.600 tpi |
| Podržani formati | JPEG,TIFF, PDF, PNG |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova, 100 listova (višenamensa fioka), 50 listova (ADF) |
| Veličina medija | Kaseta (standardna i opciona): A4, A5, A5 (položeno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, prilagođene veličine: min. 105 x 148 mm maks. 216 x 355,6 mm. Višenamensko ležište: A4, A5, A5 (položeno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, kartica indeksa, koverte (COM10, Monarch, C5, DL), prilagođene veličine: min. 76,2 x 127 mm maks. 216 x 355,6 mm. ADF: A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, prilagođene veličine: min. 105 x 128 mm maks. 215,9 x 355,6 mm |
| Vrste papira | Običan papir, reciklirani papir, težak papir, tanki papir, nalepnice, razglednice, koverte |
| Težina papira | Kaseta (standardna i opciona): 60 do 120 g/m² Višenamensko ležište: 60 do 199 g/m² ADF: 60 do 120 g/m |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Displej | 5 inča LCD ekran na dodir (12.7 cm) |
| Interfejs | USB, Gigabit Ethernet, Wi-Fi,Wireless Direct veza |
| Dimenzije | 453 x 464 x 392 mm |
| Masa | 17.2 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4549292186512 |
| Produžena 3-godišnja garancija | Više informacija o dostupnosti na linku |
| Sajt proizvođača | Link |
| Tehnička specifikacija | Preuzmi |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda |
Canon i-SENSYS MF453dw je crno-belii multifunkcijski laser štampač dizajniran za domaćinstva, male i srednje firme koje zahtevaju visoku produktivnost. Pruža brzinu štampe do 38 str/min, obostrano skeniranje i napredno povezivanje sa cloud servisima. Ugrađena bezbednost, intuitivni ekran na dodir i podrška za mobilno štampanje čine ga idealnim za radne timove u pokretu.
Canon i-SENSYS MF453dw je monohromatski višenamenski laserski štampač dizajniran za male i srednje firme koje zahtevaju visoku produktivnost i kompaktnu formu. Pruža brzinu štampe do 38 str/min, obostrano skeniranje i napredno povezivanje sa cloud servisima. Ugrađena bezbednost, intuitivni dodirni ekran i podrška za mobilno štampanje čine ga idealnim za radne timove u pokretu.Canon i-SENSYS MF445dw Multifunkcijski Štampač
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 17.2 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Canon |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
