Canon PIXMA TS5350 Multifunkcijski InkJet Štampač
Canon PIXMA TS5350 Multifunkcijski InkJet Štampač
| Tip | Multifunkcijski Inkjet 3-u-1 (skener, kopir, štampač) |
| Štampa | Kolor |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Kertidži, crni | Canon PG-560 — Canon PG-560XL |
| Kertidži, u boji |
Canon CL-561 — Canon CL-561XL |
Nema na zalihama
Canon PIXMA TS5350 Multifunkcijski InkJet Štampač
| Proizvođač | Canon |
| Model | TS5350 |
| Tehnologija | PIXMA |
| Tip | Multifunkcijski 3-u-1 (skener, kopir, štampač) |
| Vrsta | Inkjet |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 4800 x 1200 dpi |
| USB | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Dupleks (obostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| Kertidži, crni | Canon PG-560 — Canon PG-560XL |
| Kertidži, u boji |
Canon CL-561 — Canon CL-561XL |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe (u boji) | do 4800 x 1200 dpi |
| Brzina štampe (mono) | 13 slika po minuti |
| Brzina štampe (u boji) | 6.8 slika po minuti |
| Dimenzije papira | A4, A5, B5 |
|
Skeniranje |
|
| Tip skenera | Položeni skener |
| Tehnologija skeniranja | CIS |
| Rezolucija | 1200 x 2400 dpi |
| Maksimalna površina skeniranja | 216 x 297 mm |
|
Kopir |
|
| Kopiranje u boji | Da |
| Umanjenje – uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
| Ostale funkcije | Dvostrano kopiranje |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | Zadnje ležište: maks. 20 listova (foto-papir) ili maks. 100 listova (obični papir) Prednja fioka: maks. 100 listova (obični papir) |
| Vrste medija | Sjajni papir, High resolution paper, Iron-On Transfers, Mat papir, Foto papir, Obični papiri, Semi-glossy paper |
| Težina papira | Zadnje ležište: običan papir 64–105 g/m², Canon foto-papir do 300 g/m² Prednja fioka: običan papir: 64–105 g/m2 |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Displej | OLED (1.44″) |
| Interfejs | USB 2.0 Hi-Speed, WiFi |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link |
| Dimenzije | 403 x 315 x 148 mm |
| Masa | 6.3 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 4549292149753 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | InkJet štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | Canon |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
