Epson EcoTank L11050 A3 Štampač
Epson EcoTank L11050 A3 Štampač
| Model | L11050 |
| Tip | Kolor Inkjet |
| Format | A3 |
| Rezolucija | do 4800 x 1200 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Mastila | Epson 103 |
Nema na zalihama
Epson EcoTank L11050 A3 Štampač
| Proizvođač | Epson |
| Model | L11050 |
| Šifra proizvođača | C11CK39402 |
| Tehnologija | EcoTank |
| Vrsta | Inkjet štampač |
| Štampa | Kolor |
| Format | A3 |
| Rezolucija | do 4800 x 1200 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Mastila | Epson 103 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 4800 x 1200 dpi |
| Brzina štampe (ISO/IEC 24734) | 8 strana po minuti |
| Brzina štampe | 30 stranice/min crno-belo (običan papir 75 g/m²), 20 stranice/min u boji (običan papir 75 g/m²) |
| Dimenzije papira | A3 (29,7×42,0 cm), A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), B6, B5, B4, Pismo, Pravne informacije, No. 10 (koverta), DL (koverta), C6 (koverta), C4 (Envelope) |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 100 listova |
| Odgovarajuća težina papira |
64 – 300g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Interfejs | USB, WiFi, Wi-Fi Direct |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Epson Smart Panel App |
| Dimenzije | 498 x 358 x 165 mm |
| Masa | 6.4 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 8715946703039 |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 6.4 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
