Epson EcoTank L14150 Multifunkcijski A3+ Štampač
Epson EcoTank L14150 Multifunkcijski A3+ Štampač
| Proizvođač | Epson |
| Model | L14150 |
| Tip | Multifunkcijski 4-u-1 (štampač, skener, kopir, faks) |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski u formatu A4✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da, u formatu A4 ✔ |
| A3 skeniranje | Nije podržano |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Mastila |
Nema na zalihama
Epson EcoTank L14150 Multifunkcijski A3+ Štampač
| Proizvođač | Epson |
| Model | L14150 |
| Tip | Multifunkcijski 4-u-1 (štampač, skener, kopir, faks) |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| Tehnologija | EcoTank |
| Štampa | Kolor |
| Rezolucija | do 4800 x 1200 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski u formatu A4 ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da, u formatu A4 ✔ |
| A3 skeniranje/ADF | Nije podržano |
| Mastila | |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 4800 x 1200 dpi |
| Brzina štampe (crno-belo) | do 38 str/min (ISO) |
| Brzina štampe (u boji) | do 24 str/min (ISO) |
| Duplex (dvostrana štampa) | 7 str/min (A4 crno-belo), 5 str/min (kolor) |
|
Skener |
|
| Tip skenera | A4 format položeni sa automatskim uvlačenjem papira – ADF |
| ADF | Da, format A4 |
| Rezolucija skeniranja | do 1200 x 2400 dpi |
| Podržani formati | BMP, Skeniranje u JPEG, PICT, Skeniranje u TIFF, Skeniranje u multi-TIFF, Skeniranje u PDF, PNG |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova |
| Formati papira | A3+, A3 (29,7×42,0 cm), A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), B4, B5, B6, C4 (Envelope), C6 (koverta), DL (koverta), No. 10 (koverta), Pismo, Pravne informacije, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Displej | LCD (u boji) |
| Interfejs | USB, Ethernet (LAN), WiFi, Wi-Fi Direct |
| Štampa sa mobilnih uređaja |
Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint, Epson Smart Panel App
|
| Dimenzije | 498 x 358 x 245 mm |
| Masa | 9.7 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 8715946672670 |
| Šifra proizvoda | C11CH96402 |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
- Zgodno i jednostavno štampanje bez nervoze i stresa uz dostavljeno mastilo dovoljno za do 3 godine rada*
Uštedite do 90% na troškovima štampanja* uz punjive rezervoare za mastilo - A3+ multifunkcionalni štampač sa ekranom osetljivim na dodir, faksom i ADF-om
Jedan uređaj za visokokvalitetno A4 štampanje, kopiranje, skeniranje i slanje faksa i uvlačenje papira formata A3+ sa zadnje strane - Višestruke mogućnosti povezivanja omogućavaju lako štampanje sa bilo kog mesta
Wi-Fi veza i funkcija Wi-Fi Direct omogućavaju slanje dokumenata na štampu sa mobilnih telefona - Uz jedno pakovanje zamenskog mastila odštampaćete i do 7.500 strana crno-belo i 6.000 strana u boji*
Samo ubacite papir i pustite štampač da radi uz minimalan broj intervencija! - Najpopularniji svetski brend štampača sa rezervoarom za mastilo*
Više od 100 miliona EcoTank štampača prodato širom sveta* - Jednostavan sistem rezervoara za mastilo koji se lako koristi i koji omogućava dopunjavanje iz bočica
Pored toga, asortiman EcoTank ima sistem bočica sa mehanizmom za zatvaranje, tako da nema prolivanja i nereda
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 6.7 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
Povezani proizvodi
Epson 101 Mastilo Original Komplet
4.165,00 din (bez PDV-a)
