Epson EcoTank L5310 Multifunkcijski Štampač
Epson EcoTank L5310 Multifunkcijski Štampač
| Tip | Multifunkcijski 4-u-1 (štampač, skener, kopir, faks) |
| Vrsta | Kolor inkjet CISS |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Ručno |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Mastila | Epson 103 Komplet Boja |
34.999 din
29.165,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson EcoTank L5310 Multifunkcijski Štampač
| Tip | Multifunkcijski 4-u-1 (štampač, skener, kopir, faks) |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| Tehnologija | EcoTank |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Ručno |
| Mastila | |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija | 5.760 x 1.440 dpi |
| Brzina štampe (crno-belo) | do 33 str/min |
| Brzina štampe (u boji) | do 20 str/min |
| Brzina štampe ISO/IEC 24734 (crno-belo) | do 10 str/min |
| Brzina štampe ISO/IEC 24734 (u boji) | do 5 str/min |
| Duplex (dvostrana štampa) | 6.5 str/min (crno-beli), 4.5 str/min (kolor) |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni, ADF |
| Rezolucija skeniranja | do 1200 x 2400 dpi |
| Podržani formati | BMP, JPEG, PICT, TIFF, PDF, PNG |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 100 listova |
| Izlazni kapacitet papira | 30 listova |
| Kapacitet ADF-a |
30 listova |
| Težina papira | 64 – 300 g/m² |
| Veličina medija | A4 (21 x 29,7 cm), A5 (14,8 x 21 cm), A6 (10,5 x 14,8 cm), B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Koverta DL, Koverta C6, Koverta No.10, Pismo (Letter) |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Bela |
| Displej | LCD u boji od 3,7 cm |
| Interfejs | WiFi, USB, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Štampa sa mobilnih uređaja |
Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Apple AirPrint
|
| Dimenzije | 375 x 347 x 237 mm |
| Masa | 5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 8715946727073 |
| Šifra proizvoda | C11CJ65412 |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Fotografije su informativnog karaktera i mogu se razlikovati od stvarnog izgleda proizvoda. Sve navedene OEM oznake, nazivi, zaštitni znaci i registrovane robne marke pripadaju svojim vlasnicima i koriste se isključivo radi identifikacije kompatibilnosti i u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja, može doći do nenamerne greške u opisima, specifikacijama, prikazu cena ili fotografijama. Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla naveden je na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 6.7 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
