Epson EcoTank L6490 Multifunkcijski štampač
Epson EcoTank L6490 Multifunkcijski štampač
| Tip | Multifunkcijski Inkjet CISS |
| Funkcije | Štampač, skener, kopir, faks |
| Štampa | Kolor |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Mastila | Epson 112 |
54.999 din
45.832,50 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson EcoTank L6490 Multifunkcijski štampač
| Tip | Multifunkcijski štampač (štampač, skener, kopir, faks) |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| Tehnologija | EcoTank |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 4800 x 1200 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Mastila | Epson 112 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 4800 x 1200 dpi |
| Brzina štampe (crn-belo) ISO/IEC 24734 | do 17 str/min |
| Brzina štampe (u boji) ISO/IEC 24734 | do 8 str/min |
|
Brzina štampanja
|
23 stranice u minuti u boji (obični papir 75 g/m²), 37 stranica u minuti crno-belo (obični papir 75 g/m²)
|
|
Preporučena mesečna količina štampe
|
do 1600 strana
|
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni, ADF (35 listova) |
| Rezolucija skeniranja | do 1200 x 2400 dpi |
| Podržani formati | BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG |
|
Faks |
|
| Brzina slanja | 33.6 Kbps |
| Fax memorija | do 180 strana |
| Funkcije faksa | Slanje faksa preko PC-a, Auto Redial, Address Book, Broadcast Fax, Fax Preview, Polling Reception |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova |
| Kapacitet izlazne fioke | 30 listova |
| Veličina medija | A4 (21,0 x 29,7 cm), A5 (14,8 x 21,0 cm), A6 (10,5 x 14,8 cm), B5, Letter, Legal, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 9 x 13 cm, 20 x 25 cm, 100 x 148 mm, format 16:9, No. 10 koverta, DL koverta, C6 koverta, format definisan od strane korisnika |
| Težina papira | 64 – 95 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Displej | LCD kolor ekran dijagonale 6.1cm |
| Interfejs | WiFi, USB, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint |
| Dimenzije | 346 x 375 x 347 mm |
| Masa | 7.3 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Produžena garancija | Više informacija |
| EAN | 8715946689241 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 7.3 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
