Epson EcoTank L8180 A3+ Štampač
Epson EcoTank L8180 A3+ Štampač
| Model | L8180 |
| Tip | Foto Štampač |
| Vrsta | Inkjet |
| Štampa | Kolor |
| Format | A3+ |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da ✔ |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Mastila | Epson 115 |
83.999 din
69.999,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson EcoTank L8180 A3+ Štampač
| Proizvođač | Epson |
| Model | L8180 |
| Šifra proizvođača | C11CJ21402 |
| Tehnologija | EcoTank |
| Tip | Foto Štampač |
| Vrsta | Inkjet |
| Štampa | Kolor |
| Format | A3+ |
| Rezolucija | do 5760 x 1440 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da ✔ |
| Mastila | Epson 115 |
|
Štampanje |
|
| Rezolucija štampe | do 5760 x 1440 dpi |
| Preporučena mesečna količina štampe | do 800 listova |
| Brzina štampe (ISO/IEC 24734) | 16 strana/min (crno-belo), 12 strana/min (u boji), 25 sekundi za 10 x 15 cm fotografoju |
| Brzina štampe | 32 str/min crno-belo (običan papir 75 g/m²), 32 str/min u boji (običan papir 75 g/m²), 15 sekundi po fotografiji 10 x 15 cm (Epson Premium Glossy Photo Paper) |
| Dimenzije papira | A3+, A3 (29,7×42,0 cm), A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), B5, B6, C6 (koverta), DL (koverta), No. 10 (koverta), Pismo, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 100 x 148 mm, B4, Pravne informacije, Executive |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 100 listova, 20 foto papira |
| Kapacitet izlazne kasete |
50 listova |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni (CIS) |
| Rezolucija skeniranja | do 1.200 DPI x 4.800 DPI |
| Podržani formati | BMP, JPEG, PICT, TIFF, PDF, PNG |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Displej | Ekran na dodir (10,9 cm) |
| Interfejs | Ethernet, USB, WiFi, Wi-Fi Direct, USB host, Otvor za SD karticu |
| Štampa sa mobilnih uređaja | Apple AirPrint, Mopria, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver), Epson Connect (Email Print, Scan-to-Cloud) |
| Dimenzije | 523 x 379 x 169 mm |
| Masa | 11.1 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 8715946702971 |
| Produžena garancija | Više informacija |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Da |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
