Epson EcoTank M1100 InkJet Crno Beli Štampač
Epson EcoTank M1100 InkJet Crno Beli Štampač
- Vrsta štampača: InkJet CISS (Epson EcoTank tehnologija štampe bez kertridža) – ITS
- Proizvođač: Epson
- Model: M1100
- Boja štampe: Crna-bela (Monohromatska)
- Formati: A4, A5, A6, B5
- Boja uređaja: Bela
- Rezolucija: 1.440 x 720 dpi
- Produžena garancija: Više informacija
19.999 din
16.665,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson EcoTank M1100 InkJet Crno Beli Štampač
| Tip | Inkjet |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Format | A4, A5, A6, B5 |
| Sistem štampe | Epson Micro Piezo |
| Rezolucija štampe | 1.440 x 720 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| Brzina monohromatske štampe | 15ppm |
| Vreme štampe prve strane | 8 sekundi (monohromatski) |
| Povezivanje | – USB |
| Potrošni materijal | |
|---|---|
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 5.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 5.000 strana |
| Mastilo | |
| Emulacije | ESC/P, ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 150 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m² – 90g/m² |
| Dimenzije | 375mm x 267mm x 161mm |
| Masa | 3.5kg |
| Boja | Bela |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 8715946655376 |
| Deklaracija | |
|---|---|
EPSON M1100 štampač
Zahvaljujući niskoj ceni poslovnog štampanja, velikoj pouzdanosti i minimalnim intervencijama od strane korisnika, ovaj štampač sa sistemom rezervoara za mastilo je savršen za štampanje u kućnim kancelarijama.
Osim izuzetno niske ukupne cene posedovanja i garancije od tri godine, ovaj monohromatski EcoTank štampač za preduzeća nudi i elegantan i kompaktan dizajn. Dostavljeno mastilo omogućava štampanje do neverovatnih 5000 stranica, a bočicu možete da dopunite jednostavno i bez nereda. Poseduje mogućnost USB povezivanja, a kratko vreme štampanja prve stranice (FPOT) povećava produktivnost.
Niska ukupna cena posedovanja
Svedite troškove štampanja na minimum
Mastilo velikog kapaciteta
Odštampajte do 5000 stranica koristeći dostavljeno mastilo
Ušteda vremena
Kratko vreme štampanja prve stranice (FPOT)
Mala potrošnja energije
Za inkdžet štampu nije potrebna toplota
Lako dopunjavanje
Nove flašice su osmišljene za dopunu bez prosipanja
U OVOM ŠTAMPAČU SE KORISTE SLEDEĆA MASTILA
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | InkJet štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Ne |
| Brend | Epson |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir


