HP LaserJet Enterprise MFP M430f Multifunkcijski Štampač
HP LaserJet Enterprise MFP M430f Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | HP |
| Šifra proizvoda | 3PZ55A |
| Tip | Multifunkcijski laser 4u1 (skener, kopir, štampač, faks) |
| Štampa | Crno-bela štampa |
| Rezolucija | do 1200 x 1200 dpi (HP FastRes 1200, HP ProRes 1200) |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano skeniranje | Da ✔ |
| WiFi | Opciono |
| ADF | Da ✔ |
| Toner | HP 59A – CF259A |
| Toner XL | HP 59X – CF259X |
55.999 din
46.665,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP LaserJet Enterprise MFP M430f Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | M430f |
| Šifra proizvoda | 3PZ55A |
| Tip | Multifunkcijski 4u1 (skener, kopir, štampač, faks) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 1200 x 1200 dpi (HP FastRes 1200, HP ProRes 1200) |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano skeniranje | Da ✔ |
| WiFi | Opciono |
| ADF (automatsko uvlačenje papira) | Da ✔ |
| Toner | HP 59A – CF259A |
| Toner XL | HP 59X – CF259X |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe (mono) | do 42 str/min |
| Prva strana (mono, u stanju pripravnosti) za | 6.3 sekunde |
| Mesečni obim štampe | do 100.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina stranica: 900 do 4.800 strana |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja | 29 str/min |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 999 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni sa automatskim uvlačenjem papira (ADF) |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 1200 x 1200 dpi |
|
Rukovanje papirom |
|
| Veličina medija | Fioka 1: letter, legal, oficio, executive, statement, 4 x 6, 3 x 5, 5 x 7, 5 x 8, postcard (JIS), double postcard (JIS), 8.5 x 13, envelope (commercial No. 9, No. 10, Monarch); Custom: 3 x 5 to 8.5 x 14 in; Fioka 2: letter, executive, statement, 5 x 7, 5 x 8, double postcard (JIS); Custom: 4.1 x 5.8 to 8.5 x 14 in; Optional Tray 3: letter, executive, statement, 5 x 7, 5 x 8, double postcard (JIS); Custom: 4.1 x 5.8 to 8.5 x 14 in |
| Vrste papira | Papir (brošura, obojeni, sjajni, teški, zaglavlje, svetli, fotografija, običan, unapred odštampan, pripremljen, recikliran, hrapav), prozirne folije, etikete, koverte, karton) |
| Težina papira | Fioka 1: 60 to 175 g/m² ;
Fioka 2, opciono 550 listova ADF: 60 to 120 g/m² 60 to 120 g/m² (ADF) |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Displej | 4.3″ touchscreen ekran u boji |
| Interfejs | Hi-Speed USB 2.0 (2 zadnji USB ulaz; 1 prednji USB ulaz), Fax, Gigabit Ethernet (Uređaj dolazi bez USB kabla) |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | Apple AirPrint™, Google Cloud Print™, Mobile Apps, Mopria™ Certified, Wi-Fi® Direct printing, |
| Dimenzije | 420 x 390 x 323 mm |
| Masa | 13 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Ostalo | HP produžena garancija |
| EAN | 193905205479 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Fabrička specifikacija | Dokument |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 14.7 kg |
|---|---|
| LAN | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| WiFi | Ne |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
