HP LaserJet Pro M15a Laser Štampač
HP LaserJet Pro M15a Laser Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | M15a |
| Šifra proizvoda | W2G50A |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 600 x 600 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Ne ✘ |
| WiFi | Ne ✘ |
| ADF | Ne ✘ |
| Dupleks | Manuelni |
| Potrošni materijal |
Nema na zalihama
HP LaserJet Pro M15a Laser Štampač
| Osnovne specifikacije |
|
| Proizvođač | HP |
| Model | M15a |
| Šifra proizvoda | W2G50A |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 600 x 600 dpi |
| USB | Da ✔ |
| LAN | Ne ✘ |
| WiFi | Ne ✘ |
| ADF | Ne ✘ |
| Dupleks | Manuelni |
| Potrošni materijal |
| Štampanje |
|
| Rezolucija štampe (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Brzina štampe (mono) | do 18 str/min (ISO) |
| Prva strana (mono, u stanju pripravnosti) za | 8.4 sekunde |
| Mesečni obim štampe | do 8000 strana (maksimum) Preporučena mesečna količina stranica: 100 do 1.000 strana |
| Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Veličina medija | A4, A5, A6, Envelopes (C5, DL), Custom |
| Vrste papira | Običan papir, koverte, razglednice, nalepnice |
| Težina papira | 65 do 120 g/m² |
| Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Bela |
| Displej | LED |
| Procesor | 500 MHz |
| Podržani operativni sistemi |
|
| Dimenzije | 346 x 159 x 189 mm |
| Masa | 3.8 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 0190781167662 |
| Sajt | Link proizvođača |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
HP LaserJet Pro M15a Laser Štampač
HP LaserJet Pro M15a
Brzo štampanje koje odgovara vašem prostoru i vašem budžetu. Iznova i iznova pravite otiske profesionalnog kvaliteta. Idealno za poslovne korisnike koji žele da potroše manje energije na štampanje, a više vremena na svoje poslovanje.
Brza štampa
Ostvarite brze performanse najmanjeg laserskog štampača na svetu u svojoj klasi i brzo završite svoje projekte.
Mala veličina, profesionalni otisak
Veoma pristupačan štampač, pouzdanih perfomansi. Dobijate profesionalni otisak i kvalitet koji očekujete od HP LaserJet-a.
| Tip štampača | Laser štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Ne |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir

