HP LaserJet Pro MFP M28w Multifunkcijski Laser Štampač
HP LaserJet Pro MFP M28w Multifunkcijski Laser Štampač
| Proizvođač | HP |
| Model | M28w |
| Šifra proizvoda | W2G55A |
| Tip | Multifunkcijski Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 600 x 600 dpi |
| USB | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Ne ✘ |
| Potrošni materijal |
Nema na zalihama
HP LaserJet Pro MFP M28w Multifunkcijski Laser Štampač
| Proizvođač | HP | ||
| Model | M28w | ||
| Šifra proizvoda | W2G55A | ||
| Tip | Multifunkcijski Štampač | ||
| Vrsta | Laserski | ||
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) | ||
| Format | A4 | ||
| Rezolucija | 600 x 600 dpi | ||
| USB | Da ✔ | ||
| WiFi | Da ✔ | ||
| LAN | Ne ✘ | ||
| Potrošni materijal |
|
| Kopir |
|
| Brzina kopiranja | Crno-belo: do 18 cpm (kopija u minuti) |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 400 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 1200 dpi |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
| Podržani formati | JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF |
| Ostalo | Preporučena mesečna količina za skeniranje: 250 do 2.000 strana |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Veličina medija | A4, A5, A6, Envelopes (C5, DL), Custom |
| Vrste papira | Običan papir, koverte, razglednice, nalepnice |
| Težina papira | 65 do 120 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Bela |
| Displej | Icon LCD |
| Interfejs | USB velike brzine (B port), Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Podržani operativni sistemi |
|
| Tehnologije mobilnog štampanja |
Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service
|
| Dimenzije | 360 x 197 x 264 mm |
| Masa | 5.4 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 190781160502 |
| Sajt | Link proizvođača |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |

HP LaserJet Pro MFP M28w
Iskoristite produktivne performanse svog Multifunkcijskog štampača, koje se uklapaju sa Vašim prostorom i budžetom. Štampanje, skeniranje i kopiranje će proizvesti vrhunske profesionalne rezultate.
Produktivnost koja se uklapa bilo gde
Jednostavno upravljajte aktivnostima i dobićete više funkcija sa jednog uređaja – štampanje, skeniranje i kopiranje. Povećajte radno vreme sa brzinama štampe do 18/19 ppm. Jednostavno skenira fajlove direktno u PDF format i šalje ih putem e-maila sa unapred učitanim poslovnim aplikacijama. Dobićete jednostavne kopije obe strane lične karte na jednoj stranici.
Beskompromisni kvalitet
Ovaj iznenađujuće mali laserski štampač pruža izuzetan kvalitet, stranicu po stranicu. Pomozite u uštedi energije pomoću tehnologije HP Auto-On / Auto-Off. Brzo završava štampanje pomoću unapred instaliranog HP originalnog tonera.
Ovaj fleksibilan aparat poseduje i Wi-Fi konekciju. Koristite pogodnosti klaud servisa, a moguć je i lak rad preko Vašeg smartfona ili tableta.
Internet konekcija i odgovarajući klaud servisi znači da više niste ograničeni lokacijom kada je rad na štampaču u pitanju – uživajte u mogućnosti da pustite nešto sa bilo koje lokacije, ne gubeći na vremenu.
HP MFP M28w nudi Više mogućnosti po veoma ekonomičnoj ceni. Ovaj multifunkcijski uređaj bele boje poseduje i lep dizajn, pa će se dobro uklopiti u kućno ili radno okruženje.
HP LaserJet Pro MFP M28w Multifunkcijski Laser Štampač
| Tip štampača | Laser štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| LAN | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir

