HP Smart Tank 670 WiFi All-in-One Štampač – 6UU48A
HP Smart Tank 670 WiFi All-in-One Štampač – 6UU48A
| Šifra proizvoda | 6UU48A |
| Tip | Multifunkcijski štampač AiO (štampanje, skeniranje, kopiranje) |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| Štampa | Kolor |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Ne ✗ |
| LAN | Ne ✗ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Mastila | HP GT52 HP GT53XL |
Nema na zalihama
HP Smart Tank 670 WiFi All-in-One Štampač – 6UU48A
| Proizvođač | HP |
| Model | Smart Tank 670 AiO |
| Šifra proizvoda | 6UU48A |
| Tip | Multifunkcijski štampač AiO (štampanje, skeniranje, kopiranje) |
| Vrsta | Inkjet CISS |
| Tehnologija | Smart Tank |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe (najbolja) crno-belo: | do 1200 x 1200 dpi |
| Rezolucija štampe (najbolja) u boji: | do 4800 x 1200 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF (automatsko uvlačenje papira) | Ne ✗ |
| LAN | Ne ✗ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| Mastila | HP GT52 HP GT53XL |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | Crna: 22 str/min, Kolor: 21 str/min |
| Prva strana (u stanju pripravnosti) za | 15 sekundi (crna), 18 sekundi (kolor) |
| Mesečni obim štampe | do 3.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina stranica: 400 do 800 strana |
|
Kopir |
|
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Rezolucija kopiranja (u boji) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
| Višestruko kopiranje | Do 99 kopija |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Ravna ploča (položeni) |
| Rezolucija skeniranja | do 1200 x 1200 dpi |
| Maksimalna veličina dokumenta | 216 x 297 mm |
| Podržani formati | JPG; PDF; PNG; TIFF |
|
Rukovanje papirom |
|
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 150 listova |
| Izlazni kapacitet kapira | 100 listova |
| Veličina medija | A4; A5; A6; B5 (JIS); Koverta (DL, C5, C6, Chou #3, Chou #4); Kartica (Hagaki, Ofuku Hagaki) |
| Vrste papira | Običan papir, HP fotopapir, HP mat papir za brošure ili profesionalni papir, HP mat papir za prezentaciju, HP sjajni papir za brošure ili profesionalni papir, drugi foto inkdžet papiri, drugi mat inkdžet papiri, drugi sjajni indkžet papiri, svetli/reciklirani |
| Težina papira | Obični papir: od 60 do 105 g/m²; Koverte: od 75 do 90 g/m²; Kartoni: do 200 g/m²; Fotopapir: do 250 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Displej | Dvolinijski LCD |
| Interfejs | Hi-Speed USB 2.0, WiFi (2.4/5G) |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | Apple AirPrint; Certifikovano od Mopria; Dodatak za HP Print Service (Android štampa); HP Smart aplikacija; Wi-Fi Direct štampanje |
| Podržani operativni sistemi | Windows 11; Windows 10; Windows 7; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma |
| Dimenzije | 427 x 440 x 198 mm |
| Težina (bez kutije) | 6.68 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 195908303244 |
| Tehnička specifikacija | Preuzmi |
| HP produžena garancija | Proveri dostupnost promocije |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 9.2 kg |
|---|---|
| Tip štampača | InkJet štampač |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
