Kyocera Ecosys FS-1060DN Laser Štampač
Kyocera Ecosys FS-1060DN Laser Štampač
| Tip | Laserski štampač |
| Štampa | Crno-bela |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex | Da, automatski ✔ |
| Toner | TK-1120 |
Nema na zalihama
Kyocera Ecosys FS-1060DN Laser Štampač
| Osnovne specifikacije | |
| Proizvođač | Kyocera |
| Model | Ecosys FS-1060DN |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | 1,200 dpi kvalitet (1,800 x 600) |
| LAN | Da ✔ |
| Duplex | Da, automatski✔ |
| Toner | TK-1120 |
| Štampanje | |
| Rezolucija štampe (mono) | 1,200 dpi kvalitet (1,800 x 600) |
| Brzina štampe (mono) | do 25 str/min |
| Vreme zagrevanja | 16 sekundi |
| Povezivanje | |
| Portovi | LAN (mrežni), USB |
| Ostale osobine | 10/100 Ethernet protok, USB 2.0 priključak |
| Ostalo | |
|---|---|
| Ulazni kapacitet | Kaseta za pojedinačno ulaganje papira; 60–220 g/m²; A4, A5, A6, B5, Pismo, Legal, Prilagođeno (70 x 148–216 x 356 mm); univerzalna kaseta za 250 listova; 60–220 g/m²; A4, A5, A6, B5, Pismo, Legal, Prilagođeno (70 x 148–216 x 356 mm) |
| Podržana debljina papira | 60g/m² – 220g/m² |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Dimenzije | 358 × 276 × 241 mm |
| Masa | približno 6.7 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 632983028742 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Tip štampača | Laser štampač |
|---|---|
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| WiFi | Ne |
| Brend | Kyocera |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
