Kyocera ECOSYS MA2100cfx Multifunkcijski Štampač
Kyocera ECOSYS MA2100cfx Multifunkcijski Štampač
| Tip | Multifunkcijski laser Štampač |
| Štampa | Kolor (štampa u boji) |
| Format | A4 |
| Duplex | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Wifi | Ne ✖ |
| ADF | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano skeniranje | Ne ✖ |
| Zamenski toneri | TK-5440K, TK-5440C, TK-5440M, TK-5440Y |
| Originalni toneri | TK-5440K, TK-5440C, TK-5440M, TK-5440Y |
Nema na zalihama
Kyocera ECOSYS MA2100cfx Multifunkcijski Štampač
| Osnovne specifikacije |
|
| Proizvođač | Kyocera |
| Model | MA2100cfx |
| Tip | Multifunkcijski Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Kolor (štampa u boji) |
| Format | A4 |
| Rezolucija štampe | do 9.600 x 600 dpi (maksimalno) |
| Duplex | Da ✔ |
| LAN | Da ✔ |
| Wifi | Ne ✖ |
| ADF | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano skeniranje | Nema opciju automatskog Dual Scan-a, odnosno nema automatsko skeniranje obe strane papira |
| Toneri (zamenski) | TK-5440K, TK-5440C, TK-5440M, TK-5440Y |
| Toneri (originalni) | TK-5440K, TK-5440C, TK-5440M, TK-5440Y |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 21 str/min |
| Prva strana za | 12.5 sekundi (u boji) |
| Mesečni obim štampe | do 65.000 strana |
|
Povezivanje |
|
| Portovi | Ethernet (Gigabit), USB |
|
Potrošni materijal |
|
|---|---|
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni/kolor) | 1.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 2.800 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (kolor) |
2.400 strana |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-siva |
| Displej | LCD |
| Kapacitet fioke | 550 listova |
| Dimenzije | 495mm x 429mm x 417mm |
| Masa | 26 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Sajt proizvođača | Link |
| EAN | 632983074909 |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| ADF | Da |
| Boja štampe | Kolor |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| LAN | Da |
| Tip štampača | Laser štampač |
| WiFi | Ne |
| Brend | Kyocera |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
