Pantum M7100DW Multifunkcijski Štampač
Pantum M7100DW Multifunkcijski Štampač
| Tip | Crno-beli laserski štampač |
| Vrsta | Multifunkcijski 3u1 (skener, kopir, štampač) |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Originalni potrošni | Zamenski potrošni |
Nema na zalihama
Pantum M7100DW Multifunkcijski Štampač
| Proizvođač | Pantum |
| Tip | Multifunkcijski 3u1 (skener, kopir, štampač) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 1200 x 1200 dpi |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano ADF skeniranje | Nije podržano |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF (automatsko uvlačenje papira) | Da ✔ |
| Originalni potrošni | |
| Zamenski potrošni | |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 33 str/min |
| Prva izbačena strana za | 8.2 sekunde |
| Mesečni obim štampe | do 60.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina stranica: 750 do 3.500 strana |
|
Upravljanje papirom |
|
| Kapacitet fioke | 250 listova + 1 list (višenamenki ulaz) |
| Izlazni kapacitet | 150 listova |
| ADF kapacitet | 50 listova |
| Preporučena težina papira | Standardna fioka: 60 do 105 g/m², Višenamenki ulaz: 60 do 200 g/m |
| Podržani formati | A4, A5, A6, ISO B5, JIS B5, B6, Letter, Legal, Executive, Folio, Oficio, Statement, Japanese Postcard, Postcard, ZL, 16K, 32K, Big 16K, Big 32K, Yougata4, Younaga3, Nagagata3, Yougata2 |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Položeni, ADF |
| Rezolucija skeniranja | do 1200 x 1200 dpi, ADF: 600 x 600 |
| Uvećanje | 25%-400% |
| Brzina skeniranja | 24 cpm |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Bela |
| Displej | Dvolinijski LCD |
| Interfejs | USB 2.0, WiFi 2.4 GHz, Ethernet (10/100) |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | AirPrint, Mopria, Pantum APP |
| Dimenzije | 415 x 365 x 350 m |
| Težina (sa kutijom) | 11.3 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 6936358027908 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 13.7 kg |
|---|---|
| LAN | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| WiFi | Da |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Da |
| Brend | Pantum |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
