Pantum P2500W Štampač
Pantum P2500W Štampač
Tip: Laserski štampač
Štampa: Crno-bela štampa
USB povezivanje: Da ✔
WiFi: Da ✔
LAN: Ne ✘
Dvostrana štampa: Ručno
Originalni toner – Pantum PA-210 (1.600 strana)
Zamenski toner – Pantum PA-210 (1.600 strana)
11.999 din
9.999,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Pantum P2500W Štampač
| Proizvođač | Pantum |
| Model | 2500w |
| Tip | Štampač |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Monohromatska (crno-bela štampa) |
| Format | A4 |
| Rezolucija | do 1200 x 1200 dpi |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| LAN | Ne ✘ |
| Dvostrana štampa | Ručno |
| Originalni toner | Pantum PA-210 (1.600 strana) |
| Zamenski toner | Pantum PA-210 (1.600 strana) |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 22 str/min |
| Prva strana za | 7.3 sekundi ili manje |
| Mesečni obim štampe | do 15.000 strana (maksimum). Preporučena mesečna količina: do 2000 strana |
|
Rukovanje papirom |
|
| Ulazni kapacitet papira | do 150 listova |
| Izlazni kapacitet papira | do 100 listova |
| Preporučena težina papira | 60 g/m² do 163 g/m² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Crna |
| Interfejs | USB 2.0, Wireless 802.11 b/g/n |
| Štampa sa mobilnog uređaja | Pantum Mobile Print & Scan, Wi-Fi Direct |
| Dimenzije | 337 x 220 x 178 mm |
| Težina | 4.75 kg |
| Kapacitet inicijalnog tonera | 700 strana |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| EAN | 6936358022439 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u ophttps://global.pantum.com/product-center/1529035280065056769.htmlisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do slučajne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda |
TONER HOUSE je specijalizovana prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook • X • Instagram
| Težina | 4.75 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| Boja štampe | Crno-bela |
| ADF | Ne |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Ručno |
| LAN | Ne |
| WiFi | Da |
| Brend | Pantum |
| Vrsta štampača | Standardni štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
