Epson 108 Mastilo Ink Original Magenta
Epson 108 Mastilo Ink Original Magenta
Koristi se u sledećim Epson stampačima:
Tip: Original EcoTank mastilo
Boja: Magenta
Kapacitet: do 7.200 strana ili 2.100 fotografija
Šifra proizvoda: C13T09C34A
1.499 din
1.249,17 din (bez PDV-a)
Na stanju
Epson 108 Mastilo Ink Original Magenta
| Proizvođač | Epson |
| Tip | Original |
| Boja | Magenta |
| Tehnologija | Ink (Epson EcoTank mastilo) |
| Koristi se u sledećim štampačima: | |
| Kapacitet: | 70 ml (original Epson mastilo) |
| Kapacitet štampe | do 7.200 strana ili 2.100 fotografija |
| Šifra proizvoda: | C13T09C34A |
| Sajt proizvođača | Link |
| EAN | 8715946712352 |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
Brza, visokokvalitetna štampa fotografija
Ovaj komplet „dye” mastila sadrži šest boja koje obezbeđuju glatke prelaze nijansi i dublje, prirodnije crne boje uz mnoštvo detalja, velikih kontrasta i prirodnih boja kože. Bočice sa mastilom zapremine 70 ml pružaju izdašnu količinu mastila, tako da možete da štampate mnoštvo profesionalnih fotografija na sjajnom papiru kad god poželite bez brige o ceni ili nestanku mastila.
Oslobodite svoju kreativnost
Ova serija mastila vam omogućava da slobodno štampate fotografije bez brige o ceni. Već od prvog kompleta mastila koji dobijete uz štampač EcoTank imaćete dovoljno mastila za štampu čak 2100 fotografija (dimenzija 10×15 cm).
Originalni proizvod
Uživajte u jednostavnoj i pouzdanoj štampi pomoću originalnih Epson mastila. Investiramo u opsežno istraživanje, napredna proizvodna postrojenja i podvrgavamo proizvode rigoroznim testovima kako bismo vam pružili najbolji kvalitet.
TONER HOUSE je specijalizovana internet prodavnica opreme za štampače. Kod nas možete kupiti toner, kertridž, mastilo, papir, štampač, kao i drugu prateću opremu. Najbolja cena i kvalitet su nam primarni. Kupovinom u našoj internet prodavnici možete da uštedite i do 80%.
Posetite nas i na društvenim mrežama – Facebook | Twitter | Instagram
| Težina | 0.13 kg |
|---|---|
| Tip potrošnog materijala | Inkjet kertridž, Mastilo |
| Dostupne boje | Crvena, Magenta |
| Brend | Epson |
| Vrsta potrošnog materijala | Original |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
