HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdw Štampač
HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdw Štampač
| Šifra proizvoda | 5HH67A |
| Tip | Multifunkcijski kolor laser štammpač |
| LAN | Da ✔ |
| Dvostrana štampa | Da, automatski ✔ |
| Dvostrano skeniranje | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| ADF | Da ✔ |
| Toneri |
72.999 din Originalna cena je bila: 72.999 din.67.999 dinTrenutna cena je: 67.999 din.
56.665,83 din (bez PDV-a)
Na stanju
HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdw Štampač
| Šifra proizvoda | 5HH67A |
| Tip | Multifunkcijski (skener, kopir, štampač i faks) |
| Vrsta | Laserski |
| Štampa | Kolor |
| Format | A4 |
| Rezolucija | 600 x 600 dpi |
| Poboljšana rezolucija | do 38,400 x 600 dpi |
| Tehnologija rezolucije |
ImageREt 2400
|
| LAN | Da ✔ |
| Duplex (dvostrana štampa) | Da, automatski ✔ |
| Duplex skeniranje (dvostrano skeniranje) | Da ✔ |
| WiFi | Da ✔ |
| Faks | Da ✔ |
| ADF (automatsko uvlačenje papira) | Da ✔ |
| USB povezivanje | Da ✔ |
| Toneri | |
|
Štampanje |
|
| Brzina štampe | do 33 str/min |
| Prva izbačena crno-bela stranica | 9.3 sekundi |
| Prva izbačena stranica u boji | 10.5 sekundi |
| Mesečni obim štampe | do 50.000 strana (maksimum). |
| Preporučena mesečna količina stranica: | 750 do 4.000 strana |
|
Kopir |
|
| Brzina kopiranja | 33 tr/min |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | 25% – 400% |
|
Skener |
|
| Tip skenera | Ravan skener, ADF |
| Rezolucija skeniranja (optička) | do 1200 x 1200 dpi |
| Dvostrano skeniranje | Podržano |
| Brzina dvostranog skeniranja | Do 44 slika/min (crno-belo), do 35 slika/min (kolor) |
|
Rukovanje papirom |
|
| Veličina medija | Ležište 1: od 76,2 x 127 do 216 x 356 mm; Ležište 2: od 98 x 148 mm do 216 x 356 mm; Opciono ležište 3: od 100 x 148 do 216 x 356 mm; Dvostrano (sva ležišta): od 148 x 148 mm do 216 x 356 mm |
| Vrste papira | Papir (bond, brošura, obojeni, sjajni, memorandum, za fotografije, obični, unapred odštampani, izbušeni, reciklirani, hrapavi), razglednice, nalepnice, koverte |
| Težina papira | 60 do 163 g/m²² |
|
Fizičke karakteristike |
|
| Boja uređaja | Belo-plava |
| Displej | 4.3” WLED ekran |
| Interfejs | 1 Hi-Speed USB 2.0 (uređaj); 1 Hi-Speed USB 2.0 (host); 1 USB port sa prednje strane; 1 Wi-Fi 802.11b/g/n; 1 Bluetooth Low Energy; 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX mreža, Faks |
| Štampanje sa mobilnog uređaja | HP Smart; Apple AirPrint™; Sertifikat Mopria™; Wi-Fi® Direct štampanje; Aplikacija HP Smart i druge aplikacije za mobilne uređaje |
| Dimenzije | 421 x 435 x 384 mm |
| Težina (uređaj) | 20.4 kg |
| Težina (pakovanje) | 23.6 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca na osnovu Zakona o zaštiti potrošača |
| Ostalo | HP produžena garancija |
| EAN | 195161205217 |
| Sajt proizvođača | Link |
| Napomena: | Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om. Slike su informativnog karaktera. Sve navedene OEM oznake, zaštitni znaci i registrovane robne marke su vlasništvo njihovih vlasnika i koriste se isključivo u opisne svrhe. I pored redovnog ažuriranja može doći do nenamerne greške u opisima, prikazima cena ili slika. Precizan podatak o uvozniku i zemlji porekla nalazi se na deklaraciji proizvoda. |
| Težina | 23.6 kg |
|---|---|
| Tip štampača | Laser štampač |
| LAN | Da |
| Dupleks (dvostrano štampanje) | Automatski |
| WiFi | Da |
| Boja štampe | Kolor |
| ADF | Da |
| Brend | HP |
| Vrsta štampača | Multifunkcijski štampači |
NAČIN PLAĆANJA
- Proizvode možete platiti u gotovini ili karticom prilikom ličnog preuzimanja u našoj kancelariji.
- Proizvode možete platiti po predračunu (važi i za fizička i za pravna lica)
- Proizvode možete platiti pouzećem, odnosno prilikom isporuke.
NAČIN ISPORUKE
- Porudžbine primljene radnim danima do 12:00 biće poslate istog dana, ukoliko su proizvodi dostupni na lageru.
- Proizvode možete preuzeti lično na Novom Beogradu. Preporučujemo da pre dolaska proverite dostupnost artikala.
- Besplatna isporuka za iznose preko 20.000 dinara, kao i za sve štampače bez obzira na cenu ukoliko izvšite uplatu na naš račun (bilo da ste fizičko ili pravno lice).
Ukoliko ipak izaberete plaćanje pouzećem za iznose preko 20.000 dinara, isporuka se naplaćuje po tarifi kurirske službe koju možete videti ovde.
- Besplatna isporuka ne ohuvata papir
